Підсумки тижня за 19 травня

В кардіоцентрі вийшов з ладу єдиний ангіограф, у трамваях встановили термінали для безготівкового розрахунку, апеляція у справі моторошної ДТП у Чишках та інші події цього тижня

19 травня

В кардіоцентрі вийшов з ладу єдиний ангіограф. На ньому обстежували пацієнтів зі складними серцево-судинними патологіями. Відтак, вже понад місяць сотні хворих залишаються без належної допомоги.

У трамваях встановили термінали для безготівкового розрахунку. Пасажиру достатньо мати картку Mastercard будь-якого банку світу. Також проїзд можна оплатити телефоном, використовуючи цифровий гаманець.

Апеляція у справі моторошної ДТП у Чишках. Дві матері, які втратили своїх синів у моторошній автопригоді, для її винуватця просять в апеляційному суді більшого терміну ув’язнення.

Батьки проти реформування школи-інтернату у Винниках. На Львівщині реорганізовують школи-інтернати у межах освітньої реформи. Замість них створюють загальноосвітні навчальні заклади, ліцеї або ж взагалі закривають.

Левчик бореться, як лев. Чотирирічний малюк бореться з пухлиною головного мозку. Серед його союзників – лікарі, батько, що не відходить від лікарняного ліжка, і мама, яка нещодавно стала його ангелом.

Перевтілення: Юрій Ткач-Остапчук. На спортивному килимі – вона сильна та безкомпромісна. У житті – оптимістична і відкрита для експериментів. Ми продовжуємо розпитувати львівських атлетів про дитячі мрії та разом втілювати їх у життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові затримали чотирьох осіб, що вчинили провокацію на Цвинтарі орлят
Пекло Під Голоском
На Яворівському полігоні резервіст вистрелив у ногу військовому
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ