Підсумки тижня за 21 квітня

Президент відкрив непрацюючий перинатальний центр, влаштували пікет проти переробки відходів, рейд проти нічної торгівлі та інші події цього тижня

21 квітня 2018

Президент відкрив непрацюючий перинатальний центр. Із запізненням у чотири роки та з Порошенком замість Януковича. У п’ятницю, за участі президента України, у Львові офіційно відкрили Обласний перинатальний центр – найбільший пологовий будинок Львівщини, що спеціалізується на складних випадках.

Влаштували пікет проти переробки відходів. У четвер депутати міської ради погодили умови кредиту Європейського банку на будівництво сміттєпереробного комплексу у Львові

Рейд проти нічної торгівлі алкоголем. Після десятої алкоголь зась. Щоправда, заборона Львівського міськвиконкому на продаж спиртного після 22:00 не завжди діє на продавців. Не надто лякають і штрафи.

Комунальники обіцяють прибрати з доріг піскосуміш. Комунальникам потрібно ще кілька днів, щоб повністю прибрати піскосуміш із доріг та тротуарів міста. Тим часом у міськраді вже думають над альтернативою – чим замінити пісок з сіллю.

Тисячі паломників збираються до Львова. До Львова з'їдуться три тисячі пілігримів. Це княже місто вперше масштабно зустріне спільноту ТЕЗЕ.

Перевтілення: Угіс Крастіньш. Він побудував успішну кар'єру гравця, а тепер скеровує до трофеїв перспективних підопічних. Однак активна натура штовхає чоловіка відкривати у собі нові вміння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Мерія домовилась з перевізниками про безкоштовний проїзд пенсіонерів у всіх маршрутках
РАГУlive. Випуск за 22 січня
Новий підрядник заявив про початок знесення стели Монументу слави у Львові
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ