Підсумки тижня за 22 липня

Директора бронетанкового відсторонили від роботи, п'яні батьки залишили дітей без нагляду, ремонт авто закінчився ДТП із переслідуванням та інші події тижня

22 липня 2017

Директора бронетанкового відсторонили від роботи. Аби не зловживав службовим становищем та не тиснув на свідків. Романа Тимківа відсторонили від обов'язків директора Львівського бронетанкового заводу.

Ремонт авто закінчився ДТП із переслідуванням. Ремонт із непередбачуваними наслідками. Дівчина віддала авто на технічне обслуговування та за час її відсутності машина стала учасником двох ДТП і поліцейського переслідування.

П'яні батьки залишили дітей без нагляду. Спали п'яні на газоні, залишивши без нагляду дітей. У середу вранці мешканці Левандівки викликали поліцію, коли почули дитячий плач.

Навчання прикордрнників на Яворівському полігоні. На Львівщині «Шквал» місцями розриви мін. Спецпризначенці швидкого реагування «Шквал» прикордонної служби відточують бойову майстерність на Яворівському полігоні.

Платіжні термінали в електротранспорті. Це ще не електронний квиток, але також дуже зручно. У львівському електротранспорті чергове нововведення з адаптації безготівкової оплати.

В патрульну поліцію набирають людей. Три людини на місце. Про додатковий набір у Львівську патрульну поліцію оголосили минулого тижня, а охочих поповнити лави копів вже більше тисячі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Найбільше україномовне місто світу повинне мати динаміку розвитку»
Угорщина контактує з потенційними переможцями майбутніх виборів в Україні
Перший тайм 1:1
Двоє медиків, які у Львові постраждали в ДТП, у важкому стані
Головні новини Львова за 15 листопада
Виділені атовцям ділянки біля Львова скупила створена два тижні тому будівельна компанія
Львівська мерія не погодила підвищення вартості проїзду у маршрутках до 8 грн
Екс-директор спортклубу Порошенка став власником скандальної газової компанії
Добродії Львова вже допомагають Миколаю здійснити мрії дітей з інтернатів
У Вроцлавському університеті відкрили пам’ятну таблицю Андрею Шептицькому