Підсумки тижня за 22 липня

Директора бронетанкового відсторонили від роботи, п'яні батьки залишили дітей без нагляду, ремонт авто закінчився ДТП із переслідуванням та інші події тижня

22 липня 2017

Директора бронетанкового відсторонили від роботи. Аби не зловживав службовим становищем та не тиснув на свідків. Романа Тимківа відсторонили від обов'язків директора Львівського бронетанкового заводу.

Ремонт авто закінчився ДТП із переслідуванням. Ремонт із непередбачуваними наслідками. Дівчина віддала авто на технічне обслуговування та за час її відсутності машина стала учасником двох ДТП і поліцейського переслідування.

П'яні батьки залишили дітей без нагляду. Спали п'яні на газоні, залишивши без нагляду дітей. У середу вранці мешканці Левандівки викликали поліцію, коли почули дитячий плач.

Навчання прикордрнників на Яворівському полігоні. На Львівщині «Шквал» місцями розриви мін. Спецпризначенці швидкого реагування «Шквал» прикордонної служби відточують бойову майстерність на Яворівському полігоні.

Платіжні термінали в електротранспорті. Це ще не електронний квиток, але також дуже зручно. У львівському електротранспорті чергове нововведення з адаптації безготівкової оплати.

В патрульну поліцію набирають людей. Три людини на місце. Про додатковий набір у Львівську патрульну поліцію оголосили минулого тижня, а охочих поповнити лави копів вже більше тисячі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Схеми» знайшли у Зеленського діючий кінобізнес у Росії
«Безвіз дуже сильно вдарив по Львову»
Слабка сильна армія
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ