Підсумки тижня за 23 червня

Дитину забрали від мами-наркоманки, поліція затримала групу рецидивістів, четверо людей постраждали від укусів змій та інші події тижня

23 червня

Дитину забрали від мами-наркоманки. Пара наркоманів кололи дозу просто посеред вулиці при своїй дворічній дитині. Випадкові свідки зняли це на відео і виклали в Facebook.

Поліція затримала групу рецидивістів. Група азербайджанців влаштувала зухвалий розбій в селі під Бродами. Вони близько години катували сім'ю місцевих торговців з ринку у власному будинку.

Винниківську школу-інтернат не реорганізують. Винниківську санаторну школу-інтернат поки що не перетворюватимуть на науковий ліцей. Обласна рада не підтримала проекту реорганізації.

Четверо людей постраждали від укусів змій. У четвер до Сколівської районної лікарні потрапили троє жінок та дівчинка. Усі постраждали від укусів карпатської гадюки.

Соснові ліси масово всихають. Минулого року ми втратили три тисячі гектарів хвойного лісу. Через глобальне потепління рівень грунтових вод знижується і дерева стають легкою здобиччю паразитів.

Свято музики у Львові. 21 червня у ста країнах світу відзначили Свято музики. Львів теж приєднався до такої традиції. У четвер на вулицях і площах міста упродовж дня грали музиканти у різних стилях та ритмах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вселенський Патріархат повідомив про проведення Об’єднавчого собору в Україні у грудні
В найближчі дні в Україні пройдуть дощі зі снігами і посилиться вітер
Як перетнути кордон швидше у період різдвяно-новорічних свят?
Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини