Підсумки тижня за 24 березня

У Львові заочно судять бойовика з Жовківщини, селяни блокують вивіз сміття з Дрогобича, Польща спростила умови працевлаштування для українців та інші події тижня

24 березня

Червоно-чорний прапор вивішуватимуть 9 разів на рік. Тобто, у дні, які стосуються національно-визвольної боротьби та вшанування борців за незалежність України.

У Львові заочно судять бойовика з Жовківщини. Ще у 2014 році, перебуваючи під домашнім арештом за звинуваченням у крадіжці, Борис Харченко втік на Схід та вступив до лав терористів.

Селяни блокують вивіз сміття з Дрогобича. Сміттєвий міраж по-дрогобицьки. Селяни заблокувати вивіз побутових відходів з міста на найближче сміттєзвалище.

Польща спростила умови працевлаштування для українців. Тепер, щоб поїхати працювати до сусідньої держави не обов’язково мати робочу візу. Достатньо перетнути кордон із біометрикою, а на місці роботодавець подбає про усі документи.

Українські миротворці полетіли в Конго. 88 українських вояків вилетіли зі Львова в Африку. Там, разом з колегами з інших країн, вони братимуть участь у миротворчій місії ООН зі стабілізації ситуації у Конго.

Перевтілення: Андрій Демчук. На його честь на Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро лунав гімн України. Із життєвими перешкодами він звик боротися, схрестивши шаблю чи рапіру. Однак у ранні роки фехтувальника приваблювала інша професія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Львівська облрада заборонила російськомовну музику на території області
Львівська філармонія остаточно отримала національний статус
Пряма кулачна демократія
Угорці матимуть на Закарпатті власний телеканал
На Закарпатті склав мандат депутат районної ради, у якого знайшли угорський паспорт
Не схильний до діалогу
Суд наклав арешт на майно Володимира Омеляна
У НАБУ назвали фейком інформацію встановлення «жучків» у кабінеті Холодницького
З’явилося відео, як у Береговому українцям видають угорські паспорти під клятву та шампанське
Урочисте відкриття львівського 25 Book Forum перенесли спеціально для президента