Підсумки тижня за 25 березня

Поліція блокує вантажівки з львівським сміттям, живуть на нафті і труяться, що зберігається на військових складах та інші події тижня

25 березня 2017

Нацполіція блокує вантажівки з львівським сміттям. Облави поліції на львівське сміття. Водії вантажівок, які мали відвезти відходи на полігон у місті Покровськ Донецької області, повернулись у Броди.

Живуть на нафті і труяться. Живуть на нафті, але не багатіють, а – труяться. Через вихід в атмосферу нафтового газу, у Бориславі існує постійна небезпека вибухів.

Звільнили, коли був в АТО. Від війни до безробіття. Микола Пивоварник півтора року захищав батьківщину на сході України. Коли повернувся, замість подяки дізнався про звільнення з роботи.

Що зберігається на військових складах. Військові показали, чим заповнюють свої склади. Львівська військова частина логістики ЗСУ забезпечує всі частини Західного регіону.

Таксисти проти інтернет-сервісів. Не хочуть такої конкуренції. Львівські таксисти вимагають заборонити інтернет-додатки із виклику таксі. Мовляв, ці сервіси працюють без ліцензії.

Показали скарби Підгорецького замку. Відтепер на власні очі можна побачити скарби Підгорецького замку, унікальної в Європі пам'ятки XVII століття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Український «вуличний футбол» і його наслідки для дидактики та науки
Головні новини Львова за 20 листопада
РАГУlive. Випуск за 20 листопада
«Львівлелектротранс» планує змінити шість трамвайних маршрутів
ЄБРР припинив кредитувати проекти з сонячної енергетики в Україні
Приїжджі праворадикали в масках влаштували вуличну акцію біля львівської мерії
Ryanair відкрив п’ять нових маршрутів з Києва за ціною від 5 євро
«Чорна п'ятниця» у Львові: де шукати знижки
«Опозиційний блок» виключив зі своєї фракції Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна
«Авто Євро Сила» заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині