Підсумки тижня за 25 березня

Поліція блокує вантажівки з львівським сміттям, живуть на нафті і труяться, що зберігається на військових складах та інші події тижня

25 березня 2017

Нацполіція блокує вантажівки з львівським сміттям. Облави поліції на львівське сміття. Водії вантажівок, які мали відвезти відходи на полігон у місті Покровськ Донецької області, повернулись у Броди.

Живуть на нафті і труяться. Живуть на нафті, але не багатіють, а – труяться. Через вихід в атмосферу нафтового газу, у Бориславі існує постійна небезпека вибухів.

Звільнили, коли був в АТО. Від війни до безробіття. Микола Пивоварник півтора року захищав батьківщину на сході України. Коли повернувся, замість подяки дізнався про звільнення з роботи.

Що зберігається на військових складах. Військові показали, чим заповнюють свої склади. Львівська військова частина логістики ЗСУ забезпечує всі частини Західного регіону.

Таксисти проти інтернет-сервісів. Не хочуть такої конкуренції. Львівські таксисти вимагають заборонити інтернет-додатки із виклику таксі. Мовляв, ці сервіси працюють без ліцензії.

Показали скарби Підгорецького замку. Відтепер на власні очі можна побачити скарби Підгорецького замку, унікальної в Європі пам'ятки XVII століття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 21 вересня
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня
На Тернопільщині понад 250 людей отруїлися після обробки полів хімікатами
«Ми з вами віримо, що прокурор не отримує зарплату від криміналітету?»
Помер колишній прем'єр-міністр України Віталій Масол
Львівська мерія дозволила інспекторам штрафувати порушників паркування по фото
Петро Порошенко подав позов проти ВВС за наклеп
До Львова прибули перші безкоштовні бейбі-бокси
СБУ затримала організатора постачання військового обладнання до Росії