Підсумки тижня за 25 лютого

«Яндекс.Таксі» у Львові, квартирних крадіжок побільшало, будинок для бійців АТО та інші події цього тижня

25 лютого 2017

«Яндекс.Таксі» у Львові. За один тиждень – два нових таксі-сервіси. У Львові запрацювали «Яндекс.Таксі» і Uber. Інтернет-сервіси пропонують дешеві послуги, а водіям – доплату за кожен виклик.

Квартирних крадіжок побільшало. Час перевірити замки на міцність. За підсумками минулого року Львівщина увійшла до п’ятірки найбільш криміногенних областей.

Будинок для бійців АТО. Житло до Великодня. Будинок для бійців АТО та їхніх сімей на Під Голоском готовий на три чверті.

Дитина жила в нелюдських умовах. Діряві стіни, бруд та холод. В таких умовах живе 5-річна дитина у селі Торгів на Золочівщині.

Прикордонники-спецпризначенці на навчаннях. Вдосконалюють вміння у польових умовах. Бійці прикордонної комендатури швидкого реагування «Шквал» відпрацьовують свою майстерність.

Хочуть відновити видобуток озокериту. Видобуток на найбільшому у світі озокеритовому родовищі хочуть відновити на Львівщині. Цього унікального мінералу, який медики називають панацеєю у лікуванні низки хворіб, у світі вже не видобувають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Схеми» знайшли у Зеленського діючий кінобізнес у Росії
«Безвіз дуже сильно вдарив по Львову»
Слабка сильна армія
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ