Підсумки тижня за 25 серпня

День Незалежності у Львові, у російському консульстві не прийняли листів для Сенцова, чергова партія берлінських трамваїв та інші події тижня

25 серпня

День Незалежності у Львові. Держава святкує 27 річницю своєї незалежності.

У російському консульстві не прийняли листів для Сенцова. Незважаючи на це, майже сотню листів із словами підтримки та захоплення відправили Олегові Сенцову поштою у колонію.

Пасажири автобуса, що розбився в Польщі, повертаються в Україну. Тепер вона перебуватиме у лікарні швидкої допомоги. Тим часом до України повертаються інші постраждалі.

Львів’яни підраховують збитки негоди. За неповні півтори години опадів випало понад чверть від місячної норми. Злива повалила десять дерев, підтопила чимало підвалів та утворила провалля, які ще досі ліквідовують.

На високовольтній підстанції сталася масштабна аварія. Дванадцять годин без електропостачання і стільки ж часу без води. Таку аварію на комунальних підприємствах та в «Обленерго» називають чи не наймасштабнішою за останні кілька місяців.

Чергова партія берлінських трамваїв. Це вживана техніка 80-х років випуску, яка пройшла повний капремонт за добротними німецькими стандартами. Після незначних доопрацювань берлінські трамваї зможуть поїхати львівською вузькоколійкою вже у вересні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вселенський патріарх зробив нову заяву щодо надання автокефалії українській православній церкві
Початок тижня в Україні розпочнеться з сильних дощів і відчутного похолодання
Водійка Mersedes A170 вчинила дивну ДТП в центрі Львова. Фото дня
«Щоб перемогти смерть, доведеться перестати бути людиною»
В Одесі здійснено збройний замах на місцевого активіста
В окупованому Криму заявили про нестачу питної води
Найкращі фото 25 Book Forum Lviv
Український співак Іван Попович потрапив у важку ДТП
ФК «Львів» та «Карпати» зіграли у бойову нічию
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина