Підсумки тижня за 3 червня

Львів’яни прощаються з Патріархом, націоналісти штурмували обласну раду, нові «Електрони» готують до виїзду та інші події цього тижня

3 червня 2017

Львів’яни прощаються з Патріархом. Упродовж трьох днів десятки тисяч вірян прийшли прощатися із Блаженнішим Любомиром Гузаром.

Націоналісти штурмували обласну раду. Із димовими шашками та сльозогінним газом. Представники правих радикальних організацій у вівторок пікетували обласну раду.

Нові «Електрони» готують до виїзду. Автобуси, які отримало комунальне АТП-1, вже наступного тижня могли б усі вийти на маршрути.

Соснові ліси під загрозою. Соснові ліси потерпають від комах. Вже зараз в Україні - тисячі гектарів пошкоджених насаджень.

Квартири - за молодіжним кредитуванням. За програмою пільгового молодіжного кредитування 23 сім’ї у Львові отримали квартири.

Готуються до купального сезону. Цього літа відпочивальників прийматимуть три водойми: дві у Брюховичах та традиційно озеро у Винниках.

Молоді артилеристи пройшли польове хрещення. Курсанти Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного вправляються у стрільбах на Яворівському полігоні.

Старовинний годинник-картина. У Львові відреставрували єдиний в Україні годинник-картину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В найближчі дні в Україні пройдуть дощі зі снігами і посилиться вітер
Як перетнути кордон швидше у період різдвяно-новорічних свят?
Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті