Підсумки тижня за 3 червня

Львів’яни прощаються з Патріархом, націоналісти штурмували обласну раду, нові «Електрони» готують до виїзду та інші події цього тижня

3 червня 2017

Львів’яни прощаються з Патріархом. Упродовж трьох днів десятки тисяч вірян прийшли прощатися із Блаженнішим Любомиром Гузаром.

Націоналісти штурмували обласну раду. Із димовими шашками та сльозогінним газом. Представники правих радикальних організацій у вівторок пікетували обласну раду.

Нові «Електрони» готують до виїзду. Автобуси, які отримало комунальне АТП-1, вже наступного тижня могли б усі вийти на маршрути.

Соснові ліси під загрозою. Соснові ліси потерпають від комах. Вже зараз в Україні - тисячі гектарів пошкоджених насаджень.

Квартири - за молодіжним кредитуванням. За програмою пільгового молодіжного кредитування 23 сім’ї у Львові отримали квартири.

Готуються до купального сезону. Цього літа відпочивальників прийматимуть три водойми: дві у Брюховичах та традиційно озеро у Винниках.

Молоді артилеристи пройшли польове хрещення. Курсанти Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного вправляються у стрільбах на Яворівському полігоні.

Старовинний годинник-картина. У Львові відреставрували єдиний в Україні годинник-картину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 21 вересня
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня
На Тернопільщині понад 250 людей отруїлися після обробки полів хімікатами
«Ми з вами віримо, що прокурор не отримує зарплату від криміналітету?»
Помер колишній прем'єр-міністр України Віталій Масол
Львівська мерія дозволила інспекторам штрафувати порушників паркування по фото
Петро Порошенко подав позов проти ВВС за наклеп
До Львова прибули перші безкоштовні бейбі-бокси
СБУ затримала організатора постачання військового обладнання до Росії