Підсумки тижня за 7 квітня

Медична реформа стартувала, пожежники перевіряють громадські заклади, першу публічну шибеницю обіцяє встановити мер Сколе та інші події цього тижня

7 квітня

Медична реформа стартувала. Лікар для кожної сім'ї. Так називається всеукраїнська кампанія з вибору лікаря первинної медичної допомоги.

Пожежники перевіряють громадські заклади. Надзвичайники впродовж тижня інспектують громадські заклади, аби перевірити пожежну безпеку. Із 2 квітня навідались у майже 150 місць масового перебування людей.

Першу публічну шибеницю обіцяє встановити мер Сколе. Для корупціонерів, наркодилерів та п'яних водіїв. Мер Сколе, сам нещодавно засуджений за хабар, запропонував встановити у місті першу в Україні публічну шибеницю – як символ боротьби з корупцією.

У Львові борються з омелою. Боротьбу із цим паразитом розпочали у парках і скверах Львова. Зокрема, у Стрийському парку врятували понад шість десятків дерев.

Нові правила для вуличних музикантів. Відтепер на площі Ринок та на прилеглих вулицях не можна барабанити і грати на духових інструментах.

Писанки з мотивами рушників. Львівський митець Олександр Опарій пише писанки, продає їх, а за ці кошти купує давні рушники, що є йому за натхнення. Адже взори до його писанок – це мотиви з рушників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 21 листопада
На семи львівських вулицях облаштують смуги для руху громадського транспорту
«Авто Євро Сила» припинила масштабне блокування доріг по всій Україні
П'ять років Євромайдану
Аваков оголосив про примусове розблокування доріг, які перекрили «євробляхери»
Кокаїн, діаманти та малайзійська тюрма
Уряд звільнив керівницю Держлікслужби за протизаконну заборону вакцин
Масштабна пожежа у Львівській обласній клінічній лікарні
Wizz Air оголосила про відновлення роботи своєї української «дочки»
«Авто Євро Сила» вдруге заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині