Підсумки тижня за 7 жовтня

Наслідки нічного буревію, провалля в Трускавці може збільшитися, садочок на Вербовій працював нелегально та інші події тижня

7 жовтня 2017

Наслідки нічного буревію. Повалені дерева, знеструмлені вулиці, перекритий рух та пошкоджені автомобілі. Львів оговтується від буревію, що пронісся містом у ніч на п'ятницю.

Провалля в Трускавці може збільшитись. Зараз яма на території Стебницького гірничо-хімічного підприємства «Полімінерал» має в діаметрі триста метрів і може зрости ще на 50.

Садочок на Вербовій працював нелегально. Наслідки пожежі у дитячому садочку. Поліція відкрила кримінальне провадження через недотримання протипожежних вимог у приватному садочку на вулиці Вербовій.

Згоріло відділення «Сбербанку». Замість каси та банкоматів - обвуглені стіни. У ніч з понеділка на вівторок пожежа знищила відділення «Сбербанку» на проспекті Чорновола.

Поблизу кордону незаконно рубають ліс. Рубають аж тріски летять. Близько сотні незаконно вирубаних дерев виявили активісти у Старосамбірському районі.

Муляжі музейних експонатів. Вперше створили копії музейних експонатів, які можна чіпати руками. Таку новинку запровадили в «Музеї-Арсеналі», аби музей став доступним і для незрячих людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Найбільше україномовне місто світу повинне мати динаміку розвитку»
Угорщина контактує з потенційними переможцями майбутніх виборів в Україні
Перший тайм 1:1
Двоє медиків, які у Львові постраждали в ДТП, у важкому стані
Головні новини Львова за 15 листопада
Виділені атовцям ділянки біля Львова скупила створена два тижні тому будівельна компанія
Львівська мерія не погодила підвищення вартості проїзду у маршрутках до 8 грн
Екс-директор спортклубу Порошенка став власником скандальної газової компанії
Добродії Львова вже допомагають Миколаю здійснити мрії дітей з інтернатів
У Вроцлавському університеті відкрили пам’ятну таблицю Андрею Шептицькому