"Піраміда" розпочала 2009 рік із перевидання бестселера минулих років

09:15, 24 лютого 2009

Літературна агенція "Піраміда" перевидала бестселер минулих років - книгу "Цвинтар на Личакові" відомого журналіста Андрія Квятковського та львівського фотографа Романа Ратушного, що вперше вийшла друком в "Піраміді" 2001 року. Про це ZAXID.NET повідомили в ЛА "Піраміда"

"Цвинтар на Личакові" - унікальний провідник Історико-культурним музеєм-заповідником "Личаківське кладовище" розповідає про прекрасні пам’ятки скорботи, що стали однією із візитівок історичного Львова.

У виданні подано відомості про три ділянки Личаківського кладовища - поля 1, 2 та 3. Цікаві оповіді про відомих людей, що поховані тут - австрійських офіцерів, польських аристократів, українських письменників, російських чиновників - яскраво проілюстровані фотороботами Романа Ратушного. Це видання ще раз стверджує унікальність Львова, образ якого особливий, позаяк його творили багато народів та культур.

Усі матеріали у книзі подано трьома мовами - українською, польською та англійською, що пояснює мету видання - привернути увагу міжнародної спільноти до унікального історичного явища - Личаківського кладовища.

Довiдка ZAXID.NET
Андрій Квятковський - автор текстової частини видання "Цвинтар на Личакові". Закінчив Український поліграфічний інститут (нині - Українська академія друкарства) за фахом технолог. 1989 року став засновником львівського самвидавчого часопису "Поступ", працював на різних українських телеканалах. 1987 року став одним із співзасновників "Товариства лева", брав активну участь у громадських акціях з упорядкування Личаківського цвинтаря і саме тоді зацікавився історією львівського некрополя. З 1989 року - активний учасник громадської екологічно-культурологічної експедиції "Дністер". Роман Ратушний - відомий львівський фотограф, почав займатись фотографією з 12 років. Закінчив Львівський державний університет ім. Івана Франка. Працював фотокореспондентом районної газети, телеоператором на Львівській студії телебачення, згодом власкором у журналі "Пам’ятки України". Брав участь у фольклорно-етнографічній секції "Товариства лева". З 1987 року почав фотографувати Личаківський цвинтар. Член Спілки журналістів України та Спілки фотохудожників України. Нині директор фото-дизайн студії "НІК".