Після Ночі Гніву

Львів'янин вперше опублікував фото чотирирічної давнини

18 лютого

Львів'янин Роман Тузяк вперше опублікував у Facebook власні світлини, зроблені вранці 19 лютого 2014 року, тобто після Ночі Гніву у Львові. Саме в цю ніч чотири роки тому Львів пережив небачений за увесь період новітньої історії спалах агресії.

«Ці фото ніколи і ніде не публікувались. Вони зроблені на наступний день після масових розстрілів на Майдані, які відбулись рівно чотири роки тому, 18 лютого 2014 року. Власне ці фото є добрим застереженням для наших можновладців, що може трапитись, коли закінчується справедливість. Тому не варто гратись з вогнем», — написав Роман Тузяк на своїй сторінці у Фейсбуці.

Усі фото Романа Тузяка

Нагадаємо, в ніч на 19 лютого чотири роки тому у Львові розлючені протестувальники підпалили райвідділки, казарми та автомобілі, захопили усі адміністративні будівлі на території міста, які представляли тодішній державний режим. Силовики буквально здалися перед активістами і не протидіяли їм, тож обійшлося без жертв.

У розмові із ZAXID.NET Роман Тузяк додав: «Кожен з нас був свідком і учасником подій і бачив, що може трапитись, коли в народу загострюється відчуття справедливості. Я просто зафіксував це для історії. Я не заробляю фотографією гроші. Я роблю це для себе. Може, тому і більшість з моїх фото навряд чи будуть десь опубліковані. Просто був історичний момент, я його зафіксував, і виклав до річниці цих подій».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ЄБРР припинив кредитувати проекти з сонячної енергетики в Україні
Приїжджі праворадикали в масках влаштували вуличну акцію біля львівської мерії
Ryanair відкрив п’ять нових маршрутів з Києва за ціною від 5 євро
«Чорна п'ятниця» у Львові: де шукати знижки
«Опозиційний блок» виключив зі своєї фракції Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна
«Авто Євро Сила» заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині
Кількадесят активістів «Авто Євро Сили» розпочали акцію протесту біля львівської мерії
Під Одесою до берега прибило баржу з п'ятьма мільйонами пачок контрабандних сигарет
Люди миру
Браконьєри вирубують ліс на території майбутнього національного парку. Відео з дрона