Пісний подав до суду на нардепа Парасюка

Вимагає ₴100 тис. за моральні страждання

17:39, 10 грудня 2015

Заступник начальника Головного управління боротьби з корупцією СБУ Василь Пісний звернувся із позовною заявою до суду на Володимира Парасюка про захист честі, гідності, ділової репутації, спростування неправдивих відомостей та відшкодування моральної шкоди. Про це повідомляє прес-служба народного депутата.

«Як йдеться в позовній заяві, поширена інформація, а саме інтерв’ю Володимира Парасюка львівській газеті «Експрес», де Володимир Парасюк перелічив численні злочини генерала, завдала Пісному «душевних та емоційних переживань». Також корупціонер Пісний, після прочитаного, намагатиметься відновлювати «душевний спокій та рівновагу», - написала прес-служба.

Василь Пісний просить стягнути з народного депутата 100 тис. грн моральної шкоди. Інформація, яку позивач називає недостовірною – це інтерв’ю Володимира Парасюка, яке вийшло в газеті «Експрес» 15 жовтня цього року із заголовком «Луценко проштовхує корупціонерів».

Факт позову ZAXID.NET підтвердив Володимир Парасюк, однак не зміг повідомити подробиць, оскільки сам позовну заяву ще не читав.

Нагадаємо, 19 листопада під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції сталася словесна перепалка між позафракційним депутатом, членом комітету Володимиром Парасюком та заступником керівника відділу «К» СБУ Пісним. Парасюк почав звинувачувати Пісного в «кришуванні» львівської міліції та деяких підприємств.

Ситуація загострилася, коли правоохоронець під час перепалки заявив, що він для Майдану зробив більше, ніж Парасюк, який, за його словами, просто «махнув рукою». Після цього Парасюк, який сидів неподалік Пісного, схопився і вдарив ногою СБУшника по голові.

Згодом стало відомо, що Пісний отримав статус учасника бойових дій за три дні перебування в зоні АТО. Після оприлюднення даної інформації він написав заяву про відмову від статусу.

Окрім цього, члени Комітету Майдану Львівщини стверджують, що у Василя Пісного немає особливих заслуг перед суспільством у період Революції Гідності, а поширена низкою високопосадовців інформація, яка свідчить протилежне, не відповідає дійсності.