Піца-акробати з Італії виступили на Площі Ринок у Львові

16:20, 5 жовтня 2013

У межах Фестивалю піци, що триває сьогодні, 5 жовтня, на площі Ринок у Львові, виступила команда піца-акробатів «Franco’s Pizza» (Неаполь, Італія), а також чемпіон світу з піца-акробатики Паскаліно Барбасса (Сицилія, Італія).

Спортсмени виступатимуть на Фестивалі впродовж дня, щоб усі охочі змогли побачити вміння італійських піца-акробатів.

Італійські майстри жонглювали величезними плоскими шматками тіста та кидали їх у натовп. Також спортсмени влаштували вокально-театральну постановку, що неабияк розвеселило львівську публіку.

Усі відвідувачі Фестивалю мають змогу виграти авіаквитки до Італії – кожен охочий може взяти участь у розіграші, для цього потрібно лише заповнити анкету. Окрім того, на сцені Фестивалю відбудеться нагородження вже відомих переможців всеукраїнського конкурсу «Піцеїди наступають», що його проводила «Піца Челентано».

Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

На Фестивалі розгорнуто парк атракціонів «Pizza Land». Будуть бої-змагання зі сумо «Перці проти шампіньйонів», битва помідорами в стилі пейнтболу «Томато-файт», поміж газонами розміститься «Скеледром», а поблизу Чорної кам’яниці – «Піца-хокей».

Також на Фестивалі діє дитяча розважальна зона:

15:30 – вивчаємо англійську мову весело разом з «Helen Doron» English

16:30 – дитячий аквагрим від дитячого розважального центру «Манюня»

17:00 – майстер-клас з виготовлення піци для дітей від «Pizza Celentano»

17:30 – вивчаємо англійську мову весело разом з «Helen Doron» English

Нагадаємо, сьогодні, 5 жовтня, на площі Ринок у Львові розпочався перший Фестиваль піци.

Програма Фестивалю піци у Львові.