Південна Корея не змогла

«Азійським тиграм» не вдалося здолати російську збірну

08:03, 18 червня 2014

Бразильський час надзвичайно незручний для українських вболівальників, адже не спати через футбол до третьої години ранку спроможні не всі. Ревні прихильники футболу в Україні могли провести безсонну ніч заради матчу Англії та Італії, або Аргентини і Боснії. Однак цієї ночі українці не спали, аби побачити гру Росії та Південної Кореї. Хоча про саму гру тут йшлося найменше.

«Азійські тигри» навіть не підозрювали, скільки вболівальників з України сьогодні підтримують збірну Кореї. Більше того, перед матчем українська діаспора в Бразилії анонсувала, що заспіває на стадіоні відомий хіт про Путіна. Однак про все по порядку, адже цього дня зіграли ще два яскравих матчі.

Бельгія - Алжир 2:1

Ще перед початком чемпіонату світу у Бразилії збірну Бельгії назвали претендентом на найбільше відкриття турніру. Молода, амбітна команда під керівництвом Марка Вільмотса разом із такими іменитими гравцями у своєму складі як Азар, Фелаїні, Куртуа, Компані могла стати грозою авторитетів чемпіонату, тим більше, що у її виході з групового етапу чемпіонату ніхто не сумнівався.

Однак вже у першому поєдинку на ЧС-2014 бельгійці ледве не поступилися очевидному аутсайдеру турніру, збірній Алжиру. Чи так подіяла бразильська спека, чи підопічні Вільмотса просто не встигли зібратися - темп гри і кількість помилок, які допускали бельгійці, стали відвертим розчаруванням для вболівальників.

Збірна Алжиру теж не тішила високою якістю футболу. Граючи, здебільшого, на оборонних позиціях і блокуючи усі ініціативи суперників, африканці могли б так і не дістатися воріт збірної Бельгії. Але тут втрутився випадок: на 22 хвилині алжирці заробляють пенальті, яке вдало реалізував Фегулі. До кінця тайму рахунок залишався на користь збірної Алжиру.

Бельгія святкує. Фото: Getty Images.

Після перерви бельгійці вийшли з іншим настроєм. Наставник збірної Бельгії зробив вдалі заміни, а всередині тайму випустив на поле Фелаїні, який й став автором першого голу у ворота алжирців. Майже одразу, на 79 хвилині, перевагу збірної Бельгії подвоює Мертенс, який точним ударом завершує контратаку бельгійців.

Здавалося, що «червоні дияволи» тільки почали розігріватися і могли забивати ще. Алжирці натомість не мали навіть можливості створити якісь моменти і змирилися з поразкою.

У підсумку збірна Бельгії нелегкою перемогою заробляє свої перші три очки в турнірі. Збірна Алжиру хоча й не змогла втримати перевагу, однак продемонструвала характер і доволі дисципліновану гру, з якою у наступному колі доведеться рахуватися збірним Росії та Південної Кореї.

Бразилія - Мексика 0:0

Поєдинок між Бразилією та Мексикою приніс другу нічию в актив мундіалю, хоча сухий результат на табло не першкодив учасникам поєдинку показати швидкий та насичений футбол. Оцінюючи супротивника, ні мексиканці, ні бразильці не наважувалися демонструвати по-справжньому агресивну гру. Суперники грали виважено, час від часу перехоплюючи ініціативу з рук в руки.

Звісно, що бразильці, як господарі та фаворити матчу, почувалися більш впевнено на полі. Для порівняння, мексиканці наважувалися, здебільшого, на дальні удари і майже не заходили у штрафну суперника.

Героєм матчу, безсумнівно, став голкіпер збірної Мексики Гільєрмо Очоа, якому вдалося виконати блискучі сейви. Мексиканський воротар кілька разів рятував свої ворота від небезпечних ударів, зокрема, Неймара і Тьяго Сілви.

Під кінець матчу мексиканці дещо посміливішали і провели кілька атак. Однак голкіпер бразильської збірної Жуліо Сезар не ловив гав і ворота бразильців залишилися неприступними.

Збірна Бразилії, яка від початку мундіалю претендує на чемпіонство, не змогла у другій зустрічі вибороти очки для виходу з групи. Наразі команди Мексики і Бразилії мають в активі однакову кількість очків, з перевагою бразильців у голах.

Росія - Корея 1:1

Перед матчем сили збірних Росії та Південної Кореї оцінювали як рівні. Хоча за статистикою останніх зустрічей російська команда виглядала дещо краще. Зрозуміло, що ні корейці, ні росіяни не претендували на лідерство у групі, тому у цьому матчі збірні повинні були поборотися за друге місце у групі.

Перший тайм не запам'ятався цікавими моментами. Загалом гра була рівною, хоча корейці атакували частіше, а росіяни були більш пасивними. Здавалося, що суперники немов придивляються один до одного.

Корейська збірна кілька разів намагалися взяти ворота суперників, також була доволі активною на контратаках. У результаті, на рахунку корейців по закінченні першого тайму було лише дві жовті картки і 0:0 на таблі.

У другому таймі команди почали грати дещо активніше і час від часу обмінюватися прицільними пострілами у бік воріт. Рахунок матчу вдалося відкрити лише на 68 хвилині зустрічі. Героєм епізоду став корейський гравець Лі Кин Хо, який здалеку пробив у ворота росіян. Акінфєєв міг врятувати ситуацію, однак не розрахував силу удару. У результаті м'яч пролетів між руками російського голкіпера і вивів корейську збірну вперед.

Одразу після голу наставник росіян, Фабіо Капелло, вирішив змінити Жиркова на Кержакова, який уже за кілька хвилин після виходу на поле зумів зрівняти рахунок - 1:1.

Корейці змагалися до останнього, моменти також були і в збірної Росії, однак рахунок на табло залишився незмінним. Корейці та росіяни принесли на мундіаль першу результативну нічию.

До слова, сьогодні головний наставник російської збірної, італієць Фабіо Капелло святкує свій 67-ий день народження. А хіт про Путіна на стадіоні у Куябі так ніхто й не заспівав.