Півфінальний матч Кубка України «Зоря» - «Дніпро» завершився масовою бійкою

19:15, 11 травня 2016

Луганська «Зоря» стала першим фіналістом цьогорічного Кубка України, обігравши у другому півфіналі дніпропетровський «Дніпро».

Матч у Запоріжжі завершився рахунком 2:0 на користь команди Юрія Вернидуба. У складі луганського клубу відзначився Джаба Ліпартія на 8 хв зустрічі та Андрій Тотовицький, який забив на останніх хвилинах ігрового часу.

Цікаво, що «Зоря» зуміла вирвати перемогу на 95 хв зустрічі зі штрафного удару, хоча футболісти вже очікували на овер-тайми. Перший півфінальний матч між суперниками завершився рахунком 1:0 на користь «Дніпра».

Також після фінального свистка на поле вибіг нападник Роман Зозуля, який не брав участі у матчі через дискваліфікацію. Футболіст голосно апелював до арбітра, який залишав поле, а потім вдарив його. Після цього виникла сутичка між гравцями команд.

Нагадаємо, у матчі 24-го туру УПЛ, який відбувся 1 травня на стадіоні «Арені Львів», гравці київського «Динамо» влаштували бійку із футболістами донецького «Шахтаря».