Майже півтисячі жителів, постраждалих від паводку на Закарпатті, звернулись до медиків. 11 осіб потребували невідкладної медичної допомоги, 10 мешканців постраждалих районів були госпіталізовані, ще 149 закарпатців пройшли обстеження в амбулаторних умовах.
Як повідомили ZAXID.NET 31 липня у прес-службі ОДА, спеціалісти санепідемстанції постійно проводять аналіз питної води на території постраждалих від паводку регіонів - Тячівського, Рахівського та Хустського районів. Вже проведено дезинфекцію 1010 об’єктів, в тому числі водогону та пункту централізованого водопостачання. Також знезаражено 788 джерел децентралізованого водопостачання. Одночасно призупинено експлуатацію 3 водогонів, тимчасово закрито 2 дитсадки та 2 установи громадського харчування.
Фахівці головного управління ветеринарної медицини обстежили 322 дворові господарства Тячівщини та Рахівщини. За наслідками обстеження захоронено 396 голів птиці та 80 кролів.
На 12.00 31 липня в області частково підтопленими залишаються 4 населених пункти, 248 дворових господарств, 308 будинків.
Силами облводгоспу побудовано локалізаційні лінії та відновлено будівництво дамб в селищі Великий Бичків Рахівського району і в селах Калини та Тарасівка Тячівського району. Поблизу Рахова фахівці об’єднаної дирекції будівництва водогоподарських об’єктів ведуть облаштування частково пошкодженої дамби. Триває реконструкція берегоукріплення на річці Чорна Тиса. Аварійні бригади МНС відкачали воду з 22 будинків та 48 колодязів, від намулу розчистили 21 підвал житлових будинків та 100 погонних метрів доріг, на двох річках розчистили затори, що утворилися.
У середу відновлено рух на автодорозі сполученням Мукачево-Рогатин, ведуться роботи з очищення шляхів від селевих виносів. Від намулу вже звільнено 2,3 км. доріг.