Півзахисник збірної України Олександр Зінченко дебютував за нідерландський ПСВ

11:41, 2 жовтня 2016

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко, права на якого належать англійському «Манчестер Сіті», дебютував в матчі за ПСВ з Ейндховена.

На 56-й хвилині поєдинку чемпіонату Нідерландів проти «Херенвена» він вийшов на поле, замінивши Андреса Гуадрадо. Рахунок в матчі на той момент був 0: 0.

Як повідомляє Sport Arena, Зінченко був активний на полі, регулярно підключаючись до атак своєї команди. Він також взяв участь в голі, який забив ПСВ на 75-й хвилині - українець віддав передачу на Гастона Перейро, той зробив простріл у штрафну, а гравець «Херенвена» Джеремі Сент-Жюст зрізав м'яч в свої ворота. Матч завершився з рахунком 1: 1.

Зазначимо, що ПСВ займає друге місце в чемпіонаті Нідерландів, поступаючись «Феєнорду».

Нагадаємо, Зінченко перейшов з «Манчестер Сіті» в ПСВ на правах оренди в кінці серпня, але через травму не міг дебютувати в новій команді. У ПСВ українець проведе весь сезон 2016/17.