Пластуни створять у Винниках центр альпінізму

Організація просить допомогти в облаштуванні будинку

6 серпня

Львівський осередок «Пласту» облаштовує приміщення у Винниках, в якому буде нова пластова домівка, а також скелелазний центр. Ремонт будинку планують закінчити до кінця осені, інформує Львівська міськрада. Також пластуни просять допомоги у створенні центру альпінізму.

Будинок у Винниках площею 163 м2 на вул. Крип’якевича, 2 «Пласту» надала Львівська міська рада у листопаді 2017 року. Зараз у ньому проводять ремонт. На ці потреби передбачено 2 млн грн. Це бюджетні гроші Львівської міської ради, бізнес-допомога та кошти, отримані завдяки фандрейзингу, зокрема завдяки співпраці з програмою лояльності Fishka.

«Проект пластової домівки у Винниках передбачає створення тренінгово-методичного центру. Спеціалісти центру працюють над удосконаленням системи виховництва у Пласті. Це дозволить волонтерам скаутської організації якісно підійти до процесу виховання дітей при стрімкому рості організації», — запевняють в організації.

У відновленому будинку у Винниках проводитимуться традиційні заняття з дітьми, а також буде центр альпінізму. Тут буде необхідне спорядження, організовуватимуть тренування. Практичні заняття проводитимуться також неподалік на скелях Довбуша.

Власники карток Fishka мають змогу пожертвувати свої бали Пласту. Їх використають для створення скелелазного осередку у Винниках і тренінгово-методичного центру, який там працюватиме.

Долучитись до проекту можна на сайті. «Ваш внесок стане цеглинкою у нашому проекті формування відповідальних громадян суспільства», — закликають в організації.

Щороку до Пласту лише у Львові приєднується близько 350 нових осіб. 170 волонтерів організації виховують понад 1500 дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найкращі фото 25 Book Forum Lviv
Український співак Іван Попович потрапив у важку ДТП
ФК «Львів» та «Карпати» зіграли у бойову нічию
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина
Дубневича і Синютку зловили за руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»
Чи допоможе Америка врятувати українську газотранспортну систему?
Головні новини Львова за 21 вересня