Податківці Львівщини викрили 143 тяжких злочинів

12:25, 10 листопада 2010

Протягом цього року працівники Управління податкової міліції ДПА у Львівській області викрили 186 злочинів (143 злочини відносяться до категорії тяжких), при цьому 60 злочинів – за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-центрі ДПА у Львівській області.

Завдяки активізації діяльності податкових міліціонерів у боротьбі з тіньовою економікою та викритті кримінальних схем ухилення від сплати податків в другому півріччі 2010 року викрито 7 резонансних злочинів, кожен з яких – за фактом нанесення державі збитків на суму понад 10 млн грн.

Зокрема, затримано директора товариства з обмеженою відповідальністю "А" за фактом ухилення від сплати податку на додану вартість на суму понад 11,8 млн грн. та порушено проти нього кримінальну справу.

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

В листопаді 2010 року податкові міліціонери Львівщини викрили діяльність двох потужних міжрегіональних "конвертаційних" центрів, через які протягом 2009-2010 років було проконвертовано понад 500 млн грн. /