«Політехніка-Галичина» зазнала поразки від «Ферро-ЗНТУ»

20:12, 10 березня 2015

У гості до баскетбольних політехів приїхав грізний «Ферро-ЗНТУ». Студенти все ще мріяли про плей-оф, тому витягувати білого прапора не поспішали.

У першій чверті відбувалася рівна безкомпромісна боротьба. На кожен влучний кидок гостей відповідав Ярослав Зубрицький, тому перші 9 очок господарів його заслуга - 40:39 після двох чвертей.

Неймовірна гра Антона Давидюка дозволила галичанам втекти у відрив. Але студенти зарано повірили в успіх. За три хвилини Ферро зробив фантастичний ривок — 0:16.

«Ми скоротили тактичні опції, які звелися буквально до двох — трьох ключових моментів, які ми і готували на цей матч», — прокоментував опісля головний тренер БК «Ферро-ЗНТУ» Кирило Большаков.

Мінус сім і ціла чверть попереду. Немає нічого нереального. Але гості тринькати переваги не поспішали.Часу все менше і менше, а відставання не зникало. Тепер простого кам-беку замало, студентам потрібне було диво. Врешті «Ферро-ЗНТУ» довело гру до справедливої перемоги. 76:88 — турнірних шансів на плей-оф у львів'ян майже не залишилось.

21 березня «Політехніка-Галичина» зіграє з «Одесою», хоча цей виїзний матч студенти можуть провести вдома.