Польського виробника енергетиків оштрафували на 60 тис. злотих за приниження жінок в рекламі

27 серпня

Інтернет-реклама польського енергетичного напою Devil Energy Drink була заборонена через слоган та фото, в яких правозахисники побачили приниження жіночої статі. Про це повідомило польське видання Dzennik.pl.

Крім того, згідно з рішенням суду польського міста Лігниця виробник енергетичного напою зобов’язаний сплатити 60 тис. злотих за «порушення хороших манер у рекламі».

Інтернет-реклама напою була заборонена через слоган та фото, на якому зображена дівчина, що стоїть перед чоловіком, який торкається до її підборіддя.

Реклама енергетичного напою на Facebook-сторінці компанії Devil Energy Drink.

Фото: Devil Energy Drink

«Вона вже знає, що буде у неї в роті через мить», - свідчить рекламний слоган. В руках у дівчини банка того самого напою.

Реклама викликала обурення правозахисників, в комісію з етики реклами було подано 10 скарг, а також, - позов від «Асоціації Твоя Справа». Комісія постановила, що подібна реклама порушує «добрі звичаї».

На сторінці Devil Energy Drink в соцмережі Facebook компанія опублікувала вибачення.

«Виробник Energy Drink Devil Energy Drink вибачається перед усіма, хто був ображений опублікованим повідомленням. Нам подвійно прикро, по-перше, через інтерпретацію реклами деякими колами, що вказують на оральний секс, а по-друге, через такі поганих асоціації (у певних колах), пов'язаних з цим типом любові», - йдеться в повідомленні компанії.

Нагадаємо, Держпродспоживслужба оштрафувала магазин-салон сантехніки, який розмістив у Тернополі рекламу із зображенням жінок-унітазів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 21 вересня
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня
На Тернопільщині понад 250 людей отруїлися після обробки полів хімікатами
«Ми з вами віримо, що прокурор не отримує зарплату від криміналітету?»
Помер колишній прем'єр-міністр України Віталій Масол
Львівська мерія дозволила інспекторам штрафувати порушників паркування по фото
Петро Порошенко подав позов проти ВВС за наклеп
До Львова прибули перші безкоштовні бейбі-бокси
СБУ затримала організатора постачання військового обладнання до Росії