Полтавська «Ворскла» вилетіла із єврокубків

22:14, 4 серпня 2016

ФК «Ворскла» не зуміла обіграти загребську «Локомотиву» у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи, програвши хорватському клубу із рахунком 2:3.

Полтавчани несподівано пропустили вже на першій хвилині зустрічі, а зрівняти рахунок випала нагода наприкінці першого тайму, коли арбітр призначив пенальті. Однак Дмитро Хльобас не реалізував одинадцятиметровий.

На початку другого тайму автоголом відзначився гравець «Локомотиви» Діно Перич, однак за кілька хвилин хорвати знову повели у рахунку, забивши у дальній кут воріт Богдана Шуста - 1:2.

На 65 хв знову відзначився Діно Періч, але тепер у ворота полтавчан - 1:3. На що підопічні Василя Сачка відповіли голом Володимира Чеснакова на 74 хв зустрічі - 2:3, однак до завершення вирвати перемогу у хорватів не змогли.

Оскільки попередній матч у Загребі завершився рахунком 0:0, у наступний раунд змагань вийшла «Локомотива».

Нагадаємо, напередодні донецький «Шахтар» несподівано програв «Янг Бойз» і за результатами двох матчів покинув розіграш Ліги чемпіонів.