Помер композитор Джеймс Ласт

16:10, 10 червня 2015

Композитор німецького походження Джеймс Ласт помер у віці 86 років. Як розповів менеджер музиканта, він помер у своєму домі у Флориді у присутності своєї родини. Про це повідомляє ВВС.

Джеймс Ласт провів прощальний тур, після того, як минулого року повідомив, що має серйозне захворювання.

Вперше видатний композитор та аранжувальник виступив на публіці у складі Hans-Günther Österreich's Radio Bremen Dance Orchestra, коли йому було 17 років. За два роки Ласт створив Last-Becker Ensemble.

З 1950 по 1952 роки Ласт ставав найкращим джазовим баcистом року. У 35 років Ласт створив свій оркестр та почав створювати танцювальні аранжування популярних мелодій різних виконавців.

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Вже за рік вийшов перший альбом оркестру Джеймса Ласта, який мав шалений успіх. Відтоді колектив випустив понад 50 альбомів загальним тиражем 60 млн екземплярів, 37 з яких стали золотими, а 18 – платиновими.

Одна з найпопулярніших композицій Ласта Einsamer Hirt (“Самотній пастух”) - була виконана ним разом з румунським музикантом Георге Замфіром та вийшла в 1977 році.

Нову хвилю популярності мелодії подарував фільм Квентіна тарантіно "Вбити Білла".

За свою кар'єру він продав понад 100 мільйонів альбомів.