Понад 200 тис. осіб підписали петицію за проведення повторного матчу «Барселона» - ПСЖ

12:08, 13 березня 2017

Вболівальник мадридського «Реалу» Луїс Мелендо Ольмедо створив на сайті Change.org петицію, аби команди «Барселони» та ПСЖ наново зіграли матч-відповіль 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Як повідомляє сайт Goal.com, петицію про проведення повторного матчу підписали понад 200 тис. вболівальників.

За словами автора петиції, рахунок зустрічі неможливо вважати чесним, оскільки арбітри «серйозно зашкодили ПСЖ в минулій грі». Він наполягає, що матч потрібно зіграти знову, і наводить 20 епізодів зустрічі, в яких, на його думку, головний арбітр Деніз Айтекін приймав рішення на користь каталонців.

Нагадаємо, «Барселона» програла у першому матчі 1/8 фіналу ЛЧ з рахунком 4:0, а до останніх хвилин матчу-відповіді вигравала 4:1, що не було достатнім для виходу у наступний раунд турніру. Однак на 90 хв зустрічі арбітр призначив пенальті у ворота ПСЖ, що викликало немало суперечок у футбольному світі. У результаті, «Барселона» перемогла з рахунком 6:1 і вийшла у чвертьфінал турніру.