Кілька сотень львів'ян поснідали разом у центрі міста

«Сніданок довіри» зібрав підприємців, музикантів, видавців, чиновників та інших активних містян

12 серпня

У неділю, 12 серпня, у центрі Львова на вул. Вірменській відбувся «Сніданок довіри», у рамках якого кілька сотень львів’ян принесли домашні страви та поснідали разом просто неба.

«Тут ми маємо відчути, що у Львові є спільнота не лише у соцмережах. Тут ми можемо обмінюватися цікавими ідеями, проектами і навіть домашніми рецептами з тими, хто живе поруч, і хоче зробити щось добре. Будемо разом снідати, говорити, жартувати, слухати музику, знайомитися. Станемо сусідами, які винесли у подвір’я великий стіл, і за неспішною трапезою обговорюють міське життя», – розповів учасник оргкомітету Бієнале Довіри Олег Мацех.

Усі фото Романа Балука

У «Сніданку довіри», що тривав з 10:00 до 13:00 взяли участь артисти, підприємці, музиканти, видавці, чиновники та інші активні містяни. У неділю на спільний сніданок прийшов також міський голова Львова Андрій Садовий.

«Сніданок довіри», за словами організаторів, буде повторюватися ще неодноразово. Він не матиме конкретних завдань чи висновків. Головне в ньому — спілкування і знайомства, обмін думками. Нагадуємо, Бієнале довіри, започатковане групою ініціативних підприємців та митців Львова, відбудеться 19−21 жовтня у Львові, і збере разом видатних дослідників, митців та інтелектуалів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила салон гральних автоматів. Всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада