Порошенко перевів низку судів з окупованих Донецька і Луганська

22:53, 12 листопада 2014

Президент України Петро Порошенко підписав Укази, якими низка судів з Донецька і Луганська переведені до Харкова, Слов’янська, Краматорська і Сєвєродонецька.

Документами передбачається, що господарський суд Донецької області, Донецький апеляційний господарський суд та господарський суд Луганської області будуть розташовані в Харкові, інформує прес-служба глави держави.

Апеляційний суд Луганської області переведений до Сєвєродонецька, Донецький окружний адміністративний суд – до Слов’янська, Луганський окружний адміністративний суд – до Сєвєродонецька, Донецький апеляційний адміністративний суд – до Краматорська.

Такі рішення президент прийняв для забезпечення належних і безпечних умов роботи судів та своєчасного розгляду справ.

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Він також доручив головам Харківської, Луганської та Донецької обласних державних адміністрацій вжити заходів для забезпечення вказаних судів службовими приміщеннями.

Відповідні рішення закріплені указами №№ 866, 867 та 868.