Порошенко відреагував на насмішки з приводу відкриття локальних об'єктів за участі президента

Президент заявив, що українські ЗМІ орієнтовані на негатив

24 жовтня 2017

Президент Петро Порошенко стверджує, що продовжуватиме їздити по регіонах і перерізати стрічки на відкриттю локальних об’єктів.

«Критикани і тут знаходять приводи для печалі: і дороги криві, і ремонти заважають пересуватися і заводи не те випускають, борщі не так варять… Критикують, що влада перерізає стрічки навіть на локальних об’єктах. Звичайно було б круто побудувати космодром для міжгалактичних польотів, а не завод з виробництва упаковок», – зазначив Порошенко на засіданні Ради регіонального розвитку в Києві у вівторок, 24 жовтня, повідомила «Українська правда».

«Я і прем’єр-міністр і далі будемо їздити і відкривати нові об’єкти — великі і малі», – додав президент.

Він зазначив, що українське інформаційне поле, «на жаль, дещо орієнтоване на негатив».

«Іноді, щоб повідомили про позитивну новину, стрічку повинен розрізати високопосадовець. Навіть я не завжди можу допомогти... Наведу приклад. Нещодавно я був у західних областях і відкривав доволі велике підприємство з тисячами робочих місць.

Для двох центральних телеканалів це було нецікаво. Мені переказали, що вони не згадували це у сюжетах, бо редактори побачили у цьому рекламу. А інвестор, який створює робочі місця, мав би за це заплатити. Ну що ж – мені в радість працювати і промоутером, і рекламним агентством позитивних змін», – сказав Порошенко.

Як відомо, в соцмережах українці піджартовують над тим, що Порошенко їздить по регіонах і відкриває локальні об’єкти. Згодом ці жарти з соцмереж перейшли в ЗМІ. Зокрема, сюжет про це вийшов у гумористичній телепрограмі журналіста Майкла Щура, яка, зокрема, транслюється і на державному «UA:Першому».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
25 книжок 25-го Форуму видавців
УПЦ МП пригрозила «мирною громадянською непокорою» після надання автокефалії УПЦ
У рейсовому автобусі українець намагався ввезти з Польщі майже 80 кг макової соломки
Від Порошенка до Петриненка
За минулу добу на Донбасі загинули двоє українських військових
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької
Як Ленін українізовував Крим
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру