Португалія вибила збірну Польщі з Євро-2016

Поляки програли команді Кріштіану Роналду у серії пенальті

00:45, 1 липня 2016

У чвертьфіналі Євро-2016 збірна Польщі поступилась Португалії у серії пенальті і покинула турнір. Основний час зустрічі завершився рахунком 1:1.

Поляки зуміли забити вже на 2 хв - захисники Португалії пропустили Каміля Гросіцкі на лівому фланзі, який передав точний пас на Роберта Левандовскі. Нападник мюнхенської Баварії не розгубився і забив в один дотик - 1:0.

Португальці зуміли відповісти польській дружині на 33 хв зустрічі, коли 18-річний Ренату Саншеш пробив здалеку та зрівняв рахунок - 1:1.

До слова, забивши гол у ворота Польщі, Ренату Саншеш став наймолодшим футболістом, який забивав у раунді плей-офф чемпіонатів Європи.

У другому таймі обидві команди шукали можливості для взяття воріт, однак рахунок на табло залишився нічийним (1:1) і гра перейшла в овертайми.

У додатковий час ні Португалія, ні Польща не змінили рахунок і результат матчу визначила серія пенальті, в якій сильнішими виявились португальці (3:5). У польській збірній пенальті не вдалось реалізувати Якубу Блащиковскі.