Послові США презентували у Краківці «Нове обличчя кордону»

Марі Йованович ознайомилася з роботою українських прикордонників

3 вересня

У понеділок, 3 вересня, надзвичайна і повноважна посол США в Україні Марі Йованович приїхала до пункту пропуску «Краківець» на Львівщині. Вона відвідала прикордонників й ознайомилася з результатами проекту «Нове обличчя кордону», який вже третій рік поспіль реалізовують за підтримки посольства США в Україні.

«Ініціатива, яку Держприкордонслужба виявила кілька років тому, була дуже доброю. Вони вирішили почати процес модернізації. Для того, аби вдосконалити сервіс, щоб подолати корупцію і щоб показати мандрівникам, що приїжджають до України, нові обличчя. І це честь для нас бути партнерами програми», ‒ сказала амбасадорка.

В рамках проекту створюють нові підрозділи із впровадженням європейських професійних стандартів. Пані Йованович поспілкувалася з прикордонниками, які пройшли відбір до цієї програми. А також перевірила, як використовують технічні засоби, які були надані в для проекту. Це, зокрема, мобільні зчитувачі, програмне забезпечення, серверне обладнання, фото й відеотехніка та радіостанції.

Перебуваючи в пункті пропуску, дипломатка поспілкувалась з прикордонниками, які пройшли відбір в межах проекту «Нове обличчя кордону».

Під час крайнього етапу проекту для проходження служби у відділи «Краківець» Мостиського прикордонного загону та окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» відібрали 389 військовослужбовців і 165 цивільних людей. Вони пройшли всі етапи відбору і підготовки та вже виконують свої службові обов’язки на кордоні.

Також Марі Йованович зустрілася з міським головою Львова. Під час зустрічі Андрій Садовий передав амбасадорці листа з проханням підтримки будівництва меморіалу пам’яті жертв Янівського концтабору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Лаяти Падеревського
Головні новини Львова за 21 листопада
На семи львівських вулицях облаштують смуги для руху громадського транспорту
«Авто Євро Сила» припинила масштабне блокування доріг по всій Україні
П'ять років Євромайдану
Аваков оголосив про примусове розблокування доріг, які перекрили «євробляхери»
Кокаїн, діаманти та малайзійська тюрма
Уряд звільнив керівницю Держлікслужби за протизаконну заборону вакцин
Масштабна пожежа у Львівській обласній клінічній лікарні
Wizz Air оголосила про відновлення роботи своєї української «дочки»