Послові США презентували у Краківці «Нове обличчя кордону»

Марі Йованович ознайомилася з роботою українських прикордонників

3 вересня

У понеділок, 3 вересня, надзвичайна і повноважна посол США в Україні Марі Йованович приїхала до пункту пропуску «Краківець» на Львівщині. Вона відвідала прикордонників й ознайомилася з результатами проекту «Нове обличчя кордону», який вже третій рік поспіль реалізовують за підтримки посольства США в Україні.

«Ініціатива, яку Держприкордонслужба виявила кілька років тому, була дуже доброю. Вони вирішили почати процес модернізації. Для того, аби вдосконалити сервіс, щоб подолати корупцію і щоб показати мандрівникам, що приїжджають до України, нові обличчя. І це честь для нас бути партнерами програми», ‒ сказала амбасадорка.

В рамках проекту створюють нові підрозділи із впровадженням європейських професійних стандартів. Пані Йованович поспілкувалася з прикордонниками, які пройшли відбір до цієї програми. А також перевірила, як використовують технічні засоби, які були надані в для проекту. Це, зокрема, мобільні зчитувачі, програмне забезпечення, серверне обладнання, фото й відеотехніка та радіостанції.

Перебуваючи в пункті пропуску, дипломатка поспілкувалась з прикордонниками, які пройшли відбір в межах проекту «Нове обличчя кордону».

Під час крайнього етапу проекту для проходження служби у відділи «Краківець» Мостиського прикордонного загону та окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» відібрали 389 військовослужбовців і 165 цивільних людей. Вони пройшли всі етапи відбору і підготовки та вже виконують свої службові обов’язки на кордоні.

Також Марі Йованович зустрілася з міським головою Львова. Під час зустрічі Андрій Садовий передав амбасадорці листа з проханням підтримки будівництва меморіалу пам’яті жертв Янівського концтабору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найкращі фото 25 Book Forum Lviv
Український співак Іван Попович потрапив у важку ДТП
ФК «Львів» та «Карпати» зіграли у бойову нічию
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина
Дубневича і Синютку зловили за руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»
Чи допоможе Америка врятувати українську газотранспортну систему?
Головні новини Львова за 21 вересня