30 березня відбулась робоча зустріч міського голови Львова Андрія Садового з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні Дж. Даніелем Кароном. «Я підтримую децентралізацію влади. Владу треба передати регіонам. Буде ефективніше, якщо на місцях матимуть більше повноважень», - зазначив під час зустрічі Повноважний Посол Канади в Україні Дж. Даніель Карон.
Під час зустрічі також проговорено питання подальшої співпраці канадських міст зі Львовом у рамках проведення спільних культурних заходів, повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської міської ради.
Під час зустрічі було домовлено про проведення презентації про Львів у Посольстві Канади в Україні. Погоджено участь театральних колективів, художників, співаків, музикантів з Канади у фестивалях та проектах, які відбуваються за підтримки Львівської міської ради.
Між сторонами домовлено про поширення напрацьованих ефективних методик роботи з особами похилого віку, бездомними особами та іншими вразливими верствами населення, про організацію мовних шкіл, курсів та семінарів для вчителів та керівників навчальних закладів, організація білінгвальних класів у Львівських школах, Канадських студій та літніх таборів, взаємна участь творчих колективів у дитячо-юнацьких фестивалях різних мистецьких напрямків, спортивних змаганнях.
Під час зустрічі домовлено також про взаємодопомогу в розвитку персоналу, обговорено питання надання грантів Посольства на оплату послуг консультантів та розробки ТЕО будівництва сміттєпереробного заводу у Львові, поширення напрацьованих ефективних методик роботи з особами похилого віку, бездомними особами та іншими вразливими верствами населення.
Фінансування проектів буде визначено після подання пропозицій. Зараз готуються проекти на співфінансування у різних галузях.
Дж. Даніель Карон у 1980 році закінчив Університет Лаваль, бакалавра з економіки.
У 1978 представляв Канаду в Уагадугу на міжнародній молодіжній конференції, організованій Франкофонною агенцією з питань культурної та технічної співпраці.
У 1980-х роках працював консулом та торгівельним представником в Генеральному консульстві Канади в Бостоні. Він був членом канадської делегації на переговорах з Францією щодо прав на ловлю риби біля островів Сент-П’єр і Мікелон. Працював заступником директора відділу країн Північної Європи, а також регіональним директором Міністерства рибальства та океанів. Був директором відділу Японії у Міністерстві зовнішніх справ і міжнародної торгівлі Канади в Оттаві та радника у представництві Канади при Європейському Союзі в Брюсселі.
З 08.2005 до 07.2008 – заступник голови місії та міністр-радник у посольстві Канади в Мексиці. З 07.2008 – Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні.
Серед спільно реалізованих проектів – проект "Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України" (РЕОП). РЕОП - п'ятирічний проект, що фінансується Канадською агенцією міжнародного розвитку і виконується Конференційною радою Канади. Проект РЕОП безпосередньо співпрацює з Проектом "Місцевий економічний розвиток міст України" (МЕР) за фінансування КАМР, який здійснює Федерація канадських муніципалітетів в 10 містах у Львівській і Дніпропетровській областях.
Основною метою проекту є навчання посадових осіб з розробки та використання інструментів економічного обґрунтованого планування.
Проект «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕРМ) спрямований на створення сприятливого клімату для економічного розвитку в Україні та зміцнення демократії і має на меті покращити умови та можливості економічного зростання завдяки ефективному впорядкуванню, яке відповідає інтересам громадян та бізнес-спільноти за активної підтримки з боку центральних органів влади.
За виконання зобов'язань стосовно впровадження проекту у Львові відповідає Інститут міста. Донором є Канадське агентство міжнародного розвитку (CIDA). Виконавцем є Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ). Проект МЕРМ реалізується на національному рівні у партнерстві з Міністерством економіки, Міністерством регіонального розвитку і будівництва, Міністерством з питань житлово-комунального господарства України та Асоціацією міст України (АМУ). На регіональному й місцевому рівнях проект надаватиме технічну допомогу і сприятиме покращенню стану місцевої економіки в містах Львівської та Дніпропетровської областей.
У СЗШ № 95 Канадська агенція з міжнародного розвитку (CIDA) реалізовує проект «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами». НВК ім.В.Стуса спільно з Канадською школою Austin O’Brien реалізовує проект «Альбертська програма міжнародного шкільного партнерства».
Канада посідає 11 місце серед країн-інвесторів в економіку Львова. Обсяг інвестицій з Канади складає 12,5 млн. дол. США. На сьогодні у Львові зареєстровано 30 підприємств з канадським капіталом.