Аукціон з продажу комплексу будівель та споруд на вул. Стрийській, 45 у Львові, що належать ТОВ «Львівські автобусні заводи», сьогодні, 17 червня. знову не відбувся. Згідно з повідомленням у системі електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ), жоден учасник не був допущений до участі.
Нагадаємо, що аукціон з продажу ливарного, сантехнічного, ремонтно-механічного, металообробного, деревообробного цехів, заготівельної дільниці, компресорної та бетонно-розчинного вузла проводили вже вдруге, оскільки перші торги також не відбулися через відсутність допущених учасників.
На сьогоднішні торги зареєструвалось 5 учасників, однак жоден не пройшов перевірки. Деталі їх недопущення до участі на сайті СЕТАМ відсутні.
У перших торгах стартова ціна усіх цих будівель становила ₴29,7 млн. На повторних ціна була знижена до ₴28,3 млн.
ТОВ «Львівські автобусні заводи» перебуває в стані припинення з жовтня 2014 року. Засновниками ТОВ «Львівські автобусні заводи» є акціонерна корпорація «Мерибені енерджі корп» (Канада), корпорація «Євротрак Технолоджіс лімітед» (Канада), приватна компанія «Сіті транспорт Констракшн Інвестмент ЛТД» (Великобританія) та Ігор Чуркін.
Нагадаємо, директор з виробництва ЛАЗу Валентин Пирогов повідомляв, що керівництво Львівського автобусного заводу шукає тендери, у яких взяти участь і продати тролейбуси підприємства. «Завод працюватиме! Ми сподіваємося, що місяці півтора-два і ми повністю запрацюємо і дамо робочі місця місту», — наголосив представник заводу. За його словами, зараз підприємство шукає можливості сплатити борги заводу шляхом продажу тролейбусів.
Губернатор Львівщини Олег Синютка наголошував, що на заводі повністю збережені всі можливості для виробництва: і станки, і конвеєрні лінії. «Разом з нардепами ми опрацьовували законопроект щодо повернення ЛАЗу у державну власність», – сказав він.