Поєдинок «Шахтар» — «Реал» у Львові викликав шалений ажіотаж

19:48, 26 листопада 2015

Двобій, що закрив сезон, був чи не найбільш інтригуючим із тих, що приймав стадіон за останні два роки.

Де Ліга чемпіонів, там затори. За дві години до старту поєдинку у напрямку «Арени» битви утворюються тягнучки. Хтось поспішає запастись на зиму емоціями останнього єврокубкового матчу у Львові цього року. Інші — побачити довгоочікуваних кумирів. А хтось-таки повболівати.

Рахунок у матчі відкриває «королівський клуб». Бейл втікає від Ракицького, перекидає м’яч через П’ятова на Роналду. І той виводить свою команду вперед. На гольову відповідь до кінця тайму «гірники» не спромоглися.

Після перерви «вершковим» знадобилось лише п’ять хвилин, аби подвоїти свою перемогу. Голкіпера донеччан розстрілює Модріч. Далі у воротах «Шахтаря» розписується Карвахаль. А дубль Роналду, здавалось, ховає інтригу у цьому двобої. Проте пенальті, який реалізував на 73-ій хвилині Тейшейра несповівано ламає хід поєдинку. Дентіньйо грудьми переправляє круглого у ворота «Реала». А Тейшейра робить відставання «Шахтаря» мінімальним. Однак на камбек госодарям бракє часу. 3:4 у підсумку.

«Єдиний позитивний момент у цій грі – останні 20 хвилин. Вихід Тайсона якось розбудив всіх атакуючих футболістів. Мені сподобався характер наприкінці: вся команда прокинулася. В цілому ж, як я говорив напередодні, так і вийшло: і помилки були, і ми забили», – говорить головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу.

«Давайте не забувати, що ми вийшли з групи з першого місця, перемогли на виїзді, забивши чотири м'ячі дуже серйозному супернику. Тому мої враження позитивні», – каже головний тренер «Реалу» Рафаель Бенітес.

Тож «помаранчево-чорні» покидають Лігу чемпіонів у цьому сезоні. Однак із піднятою головою. Тепер вони поборються із «Мальме» за Лігу Європи.