Працівники «Львівводоканалу» отримають більші зарплати у квітні

09:10, 13 березня 2013

Вже у квітні працівники «Львівводоканалу» отримають більші зарплати, оскільки з 1 березня на підприємстві підвищили заробітну плату, інформує прес-служба Львівської міськради.

«Торік зарплату підняли на 17%. В цьому році з березня підняли ще на 10%. Коли ми говоримо про 10%, то треба розуміти, що для тих, хто мав мінімальну зарплату, підняття є більше, ніж на 10%. Наприклад, були проблеми по водозбуту, зарплата була дуже низька. Там підняли на 20% зарплату», - зазначив міський голова Львова  Андрій Садовий.

У «Львівводоканалі» кажуть, що ніхто з працівників не отримуватиме зарплати меншої, ніж мінімальна.

«Ми розрахували нові посадові оклади відповідно до вимог територіальної угоди. Відтак, зарплати на підприємстві зросли в середньому на 10%. Для тих працівників, які мали вкрай низькі зарплати, зростання є суттєвішим. Наприклад, контролерам водозбуту нараховували близько 1400 грн, а тепер їх оклади становитимуть 1857 грн, найнижча зарплата була у прибиральниць - 1040 грн, тепер їхні оклади зростуть до 1355 грн. Відтак, жоден працівник "Водоканалу" не отримуватиме меншу зарплату, ніж мінімальна, яка становить 1147 грн.

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Ми проводимо перемовини з профспілкою, щоб знайти компромісне рішення і до кінця року піднімати зарплату поетапно», - інформують у ЛМКП «Львівводоканал».

У «Львівводоканалі» наголошують, що 55% зібраних за послуги з водопостачання коштів скеровують на розрахунки за електроенергію.

«Протягом 2012 року тариф на електроенергію для нашого підприємства зріс на 12%, за останні 2 місяці цього року – ще на 5%. Ми ж тариф за водопостачання для мешканців не змінювали ще від грудня 2011 року. Тоді у тарифі ми закладали 30% від збору коштів на електроенергію, зараз же від зібраних коштів "Водоканал" за електроенергію сплачує 55%. Тобто, 55% від тарифу ми використовуємо, аби розрахуватись з енергетиками. Відтак, залишається менша сума на всі інші витрати», – каже в.о.директора ЛМКП «Львівводоканал» Степан Пакіж. Однак, запевняє, що шукатимуть можливість для поетапного підняття зарплати надалі.

Нагадаємо, 11 лютого під час пікету 200 працівників «Львівводоканалу» вимагали збільшення зарплати.