Працівники перинатального центру у Львові перекрили вулицю Вашингтона

5 серпня 2016

Сьогодні, 5 серпня, зранку вулицю Вашингтона у Львові, поблизу перинатального центру, перекрили працівники цієї лікарні. Так вони протестують проти того, що практично зупинена реконструкція їхнього медзакладу.

Близько 70 протестувальників ходять по пішохідному переходу впродовж 15 хв, далі роблять 5-10-хвилинну перерву і знову повертаються на перехід. Проїжджу частину медики планують перекривати орієнтовно до обіду. Свою акцію називають попереджувальною, адже від 2013 року персонал залишається без зарплати.

За словами протестувальників, вони чекають на приїзд чиновників Львівської ОДА.

Нагадаємо, у 2013 році за державною програмою Львівський перинатальний центр мали перетворити на сучасний медичний центр, однак припинилося надходження бюджетних коштів.

За поточний рік, як повідомляють медики, з бюджету не надійшло жодної копійки. Останні кошти, які надходили від держави, – у 2015-му 45 млн грн. А цьогоріч отримали лише 4 млн грн від обласної влади. Щоправда, ці кошти в перинатальному центрі називають краплею в морі.

Зараз реконструкція центру практично зупинена, тривають дрібні роботи. Для того щоб центр запрацював знову, потрібно, окрім освоєних коштів, ще понад 100 млн грн. На сьогодні освоєно 60 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 21 вересня
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня
На Тернопільщині понад 250 людей отруїлися після обробки полів хімікатами
«Ми з вами віримо, що прокурор не отримує зарплату від криміналітету?»
Помер колишній прем'єр-міністр України Віталій Масол
Львівська мерія дозволила інспекторам штрафувати порушників паркування по фото
Петро Порошенко подав позов проти ВВС за наклеп
До Львова прибули перші безкоштовні бейбі-бокси
СБУ затримала організатора постачання військового обладнання до Росії