Працівники перинатального центру у Львові перекрили вулицю Вашингтона

5 серпня 2016

Сьогодні, 5 серпня, зранку вулицю Вашингтона у Львові, поблизу перинатального центру, перекрили працівники цієї лікарні. Так вони протестують проти того, що практично зупинена реконструкція їхнього медзакладу.

Близько 70 протестувальників ходять по пішохідному переходу впродовж 15 хв, далі роблять 5-10-хвилинну перерву і знову повертаються на перехід. Проїжджу частину медики планують перекривати орієнтовно до обіду. Свою акцію називають попереджувальною, адже від 2013 року персонал залишається без зарплати.

За словами протестувальників, вони чекають на приїзд чиновників Львівської ОДА.

Нагадаємо, у 2013 році за державною програмою Львівський перинатальний центр мали перетворити на сучасний медичний центр, однак припинилося надходження бюджетних коштів.

За поточний рік, як повідомляють медики, з бюджету не надійшло жодної копійки. Останні кошти, які надходили від держави, – у 2015-му 45 млн грн. А цьогоріч отримали лише 4 млн грн від обласної влади. Щоправда, ці кошти в перинатальному центрі називають краплею в морі.

Зараз реконструкція центру практично зупинена, тривають дрібні роботи. Для того щоб центр запрацював знову, потрібно, окрім освоєних коштів, ще понад 100 млн грн. На сьогодні освоєно 60 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вселенський Патріархат повідомив про проведення Об’єднавчого собору в Україні у грудні
В найближчі дні в Україні пройдуть дощі зі снігами і посилиться вітер
Як перетнути кордон швидше у період різдвяно-новорічних свят?
Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини