Працівники відділу приватизації у Львові понад рік не отримують зарплати

17:38, 6 жовтня 2014

15 місяців двоє працівників відділу приватизації Шевченківського району Львова ходять на роботу без винагороди. Така ситуація склалася через те, що до 1 червня 2013 року у Львові мали реорганізувати відділи приватизації державного житлового фонду: зі шести зробити два – залишитися мали галицький та франківський відділи.

Втім, через юридичні і технічні моменти виникли проблеми із шевченківським та залізничним районними відділами. Усі ці відділи приватизації на госпрозрахунку, тобто працюють на самозабезпечення. Є клієнт – є зарплата. Але офіційно після реорганізації всі документи, печатки, а отже і зарплатні рахунки, перейшли в інший не ліквідований відділ.

«1 червня нас позбавили тих повноважень, автоматично кошти з оформлення документів перейшли у франківський відділ приватизації за виконану роботу», – розповіла заступник відділу приватизації Шевченківського району Галина Флюнд.

У відділі донині офіційно працює двоє працівників. Станом на сьогодні їм заборгували близько 50 тис. грн. Відділи підпорядковуються управлінню комунального майна. Його очільниця Інна Свистун запевняє, що цієї проблеми можна було б уникнути, якби у франківському відділі приватизації вчасно провели реорганізацію шляхом приєднання.

«Відділ Франківського району, на жаль, не провів процедури приєднання згідно з рішенням виконкому», – запевнила начальник міського управління комунальної власності Інна Свистун. У франківському відділі приватизації запевняють, що майже рік комісія з реорганізації нічого не робила, а від серпня її очолив пан Дудка, який водночас і є керівником франківського відділу приватизації. Втім, навести ладу поки що не встиг.

Аби весь цей механізм запрацював, знов-таки потрібен час. Опісля у франківському відділі приватизації обіцяють вивільнити людей із Шевченківського району.

Нагадаємо, районні відділи приватизації вирішили скоротити через те, що потік приватизацій житла значно зменшився, тож такої кількості працівників місто більше не потребує.