В Україні ймовірне здійснення терактів, які готують представники Міністерства внутрішніх справ України.
Про це йдеться у заяві лідера "Правого сектору" Дмитра Яроша.
Він нагадав, що Правий сектор вже виступав із заявою про те, що "ФСБ і, можливо, окремі представники МВС України готують теракти з метою дискредитації Правого Сектору та протестного руху загалом".
"На жаль, наші оперативні джерела продовжують повідомляти про імовірність цих терактів", - підкреслив Ярош.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google"З огляду на це ще раз повідомляємо, що не плануємо жодних терактів. Якщо вони трапляться, відповідальність за них лежатиме на іноземних чинниках та МВС, але аж ніяк не на нас", - заявив лідер Правого сектору.