У Львові 9 травня на Пагорбі слави таки розгорнули червоний прапор. Дев’ять мікроавтобусів із 150 особами прибули до Пагорба слави організовано, у супроводі правоохоронців та беркутівців.
Відтак представники правоохоронних органів оточили Пагорб слави і пропустили всередину лише пасажирів автобуса, одяг який був оздоблений георгіївськими стрічками. Відтак на Пагорбі слави було піднято червоний прапор. Колону правоохоронців намагалися прорвати націоналісти. За повідомленням депутата від ВО «Свобода» Ірини Сех, у п’ятьох автобусах, ймовірно, перебували представники «Родіни».
Один із пасажирів автобуса стверджував журналістам, що більшість учасників зібрання – львів’яни, організовані обласним обкомом Компартії України. За словами співрозмовника ZAXID.NET , з Криму присутні лише тільки декілька осіб.
Як зазначив співрозмовник, до пам’ятника Невідомому солдату було організовано 9 мікроавтобусів із 150 особами. На цей час учасники зібрання, більшість з яких люди із георгіївськими стрічками, розмістилися в автобусі і очікують виїзду.
Водночас львівські правоохоронці не коментують цю ситуацію. Так, начальник ГУ МВС у Львівській області Богдан Щур повідомив ZAXID.NET , що він у відпустці. Його заступник Михайло Курочка на запитання про те, як сталось, що на Пагорбі Слави попри заборону суду розгорнули червоний прапор, сказав: «Я за прапори не відповідаю». А начальник міської міліції Станіслав Броневицький запевнив ZAXID.NET , що він забезпечує громадський порядок на Марсовому полі.
Нагадаємо, 9 травня представники партії «Родіна» провели зібрання біля пам’ятника невідомому солдату, розгорнувши там великий червоний прапор.
6 травня 2011 року Львівський адміністративний окружний суд заборонив проводити у Львові масові заходи з нагоди 9 травня, окрім офіційних. Рішення було прийнято за позовом виконкому Львівської міської ради. Попри це Львовом таки пройшла колона молодиків з червоним прапором. Відтак трапилося декілька сутичок, під час однієї із них з пневматичної зброї було поранено чоловіка.