Президент ФК «Олімпік» забив гол і вивів команду у зону єврокубків

20:04, 22 листопада 2014

У матчі 13-го туру чемпіонату України між «Олімпіком» та «Іллічівцем» відзначився голом чинний президент донецького клубу Вадим Гельзін. Поєдинок завершився з рахунком 3:2, що дозволило «Олімпіку» вийти на 5 місце у турнірній таблиці УПЛ.

Команда Романа Санжара приймала маріупольський «Іллічівець» і досить швидко відкрила рахунок у матчі - вже на 6 хвилині Гегам Кадемян вивів «Олімпік» вперед. Утім, «Іллічівець» відігрався ще у першому таймі - на 28 хвилині рахунок зрівняв Тотовицький.

Перед перервою відбулася знакова подія у грі: гол забив чинний президент «Олімпіка» Вадим Гельзін, який в 41 рік став найстаршим гравцем УПЛ, який відзначився голом в елітному дивізіоні. Після голу Гельзіна збільшив перевагу донеччан Тищенко, на що маріупольці теж відповіли голом, однак до нічиєї довести вже не змогли.

Нагадаємо, що цей сезон УПЛ є дебютним для донецького «Олімпіка». За результатами 13 турів 18 очків, здобувши 5 перемог, 3 нічиї та 4 поразки.