Президент звільнив з посади голову Яворівської РДА Ореста Хляна

10 липня

Президент України Петро Порошенко у вівторок, 10 липня, підписав розпорядження про звільнення з посади голови Яворівської РДА Ореста Хляна. Текст відповідного розпорядження опублікований на сайті Адміністрації президента.

У тексті президентського розпорядження не вказана конкретна причина звільнення, зазначено лише, що Орест Хлян сам подав заяву. «Звільнити Хляна Ореста Васильовича з посади голови Яворівської районної державної адміністрації Львівської області згідно з поданою ним заявою», – вказано у розпорядженні Петра Порошенка.

Зазначимо, Орест Хлян працював головою Яворівської РДА більше двох років – від квітня 2016 року, а до того ще рік був заступником голови РДА.

Весною 2017 року з'явилася інформація, що Ореста Хляна підозрюють у хабарництві. Цю інформацю навіть підтвердив голова Львівської ОДА Олег Синютка. «Так, дійсно його підозрюють в отриманні хабара. Це зайвий доказ, що незважаючи на посаду потрібно дотримуватись законодавства», – заявляв голова Львівської ОДА, коментуючи інформацію про затримання Ореста Хляна.

Після цього сам Орест Хлян заперечив, що його затримували правоохоронці, додавши, що йому не висували жодних обвинувачень, тож він продовжує виконувати свої обов'язки. Більше інформації про цю справу правоохоронці так і не повідомляли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
П'ять років Євромайдану
Аваков оголосив про примусове розблокування доріг, які перекрили «євробляхери»
Кокаїн, діаманти та малайзійська тюрма
Уряд звільнив керівницю Держлікслужби за протизаконну заборону вакцин
Масштабна пожежа у Львівській обласній клінічній лікарні
Wizz Air оголосила про відновлення роботи своєї української «дочки»
«Авто Євро Сила» вдруге заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині
Український «вуличний футбол» і його наслідки для дидактики та науки
Головні новини Львова за 20 листопада
РАГУlive. Випуск за 20 листопада