Президент звільнив з посади голову Яворівської РДА Ореста Хляна

10 липня

Президент України Петро Порошенко у вівторок, 10 липня, підписав розпорядження про звільнення з посади голови Яворівської РДА Ореста Хляна. Текст відповідного розпорядження опублікований на сайті Адміністрації президента.

У тексті президентського розпорядження не вказана конкретна причина звільнення, зазначено лише, що Орест Хлян сам подав заяву. «Звільнити Хляна Ореста Васильовича з посади голови Яворівської районної державної адміністрації Львівської області згідно з поданою ним заявою», – вказано у розпорядженні Петра Порошенка.

Зазначимо, Орест Хлян працював головою Яворівської РДА більше двох років – від квітня 2016 року, а до того ще рік був заступником голови РДА.

Весною 2017 року з'явилася інформація, що Ореста Хляна підозрюють у хабарництві. Цю інформацю навіть підтвердив голова Львівської ОДА Олег Синютка. «Так, дійсно його підозрюють в отриманні хабара. Це зайвий доказ, що незважаючи на посаду потрібно дотримуватись законодавства», – заявляв голова Львівської ОДА, коментуючи інформацію про затримання Ореста Хляна.

Після цього сам Орест Хлян заперечив, що його затримували правоохоронці, додавши, що йому не висували жодних обвинувачень, тож він продовжує виконувати свої обов'язки. Більше інформації про цю справу правоохоронці так і не повідомляли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові після масової бійки з ножовими пораненнями госпіталізували трьох людей
Україна почала створювати на Азовському морі військово-морську базу
Вселенський патріарх зробив нову заяву щодо надання автокефалії українській православній церкві
Початок тижня в Україні розпочнеться з сильних дощів і відчутного похолодання
Водійка Mersedes A170 вчинила дивну ДТП в центрі Львова. Фото дня
«Щоб перемогти смерть, доведеться перестати бути людиною»
В Одесі здійснено збройний замах на місцевого активіста
В окупованому Криму заявили про нестачу питної води
Найкращі фото 25 Book Forum Lviv
Український співак Іван Попович потрапив у важку ДТП