Прикордонники зі всієї України з’їхались до Львова на змагання з футболу

До 12 вересня українські прикордонники змагатимуться за Кубок Валерія Губенка

10 вересня

У Винниках українські прикордонники до 12 вересня змагатимуться за Кубок генерала армії України Валерія Губенка. Турнір уперше проводять на Львівщині на запрошення легендарного тренера Мирона Маркевича.

Валерій Губенко був першим командувачем прикордонних військ України. Поборотись за кубок пам'яті генерала з’їхались прикордонники п'яти регіональних управлінь та Національної академії.

«Він створив спортивну команду, яка на сьогоднішній день має близько 600 медалей. За час незалежності з цієї команди вийшло багато видатних спортсменів: Усик, Ломаченко, Хижняк», – розповів голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикало.

«Збірна команда Південного регіонального управління основа складається з Могилів-Подільського прикордонного загону. Також беремо участь у чемпіонаті серед НАТОвців у групі «центр» і також заявились на цей турнір. Перший раз, це дуже приємно», – розповів гравець команди Південного регіонального управління В'ячеслав Венгер.

Багато команд комплектовані учасниками бойових дій. До Винників команди запросив Мирон Маркевич. Жартує, що підшуковує кандидатів до збірної України.

«Я вже багатьох хлопців знаю. Дійсно, вони грають на хорошому рівні, багато з них займались футболом. Але, на жаль, війна не дала їм можливості повністю розкритись. Я дуже радий їх знову тут бачити і багато з них мені знайомі, бо я часто буваю на сході», – пояснив заслужений тренер України Мирон Маркевич.

Відкрили турнір матчем службовців Західного регіонального управління проти Азово-Чорноморського. Рахунок на табло демонструє силу західних прикордонників.

На трибунах жваво вболівають Назар із друзями. Хлопець каже: «Ми спочатку стояли там, але вони почали гру і ми швидко прибігли. Я спочатку вболівав за білу команду, потім подумав перейти на зелену, але передумав».

Дебютний матч завершився з рахунком 6:1 на користь прикордонників Західного регіонального управління. Турнір за кубок пам'яті Валерія Губенка триватиме до 12 вересня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Раптові зміни у розмитненні автомобілів з Європи
Львівська міськрада за рік витратила майже 900 тис. грн на піар своєї діяльності
У неділю на заході України випаде невеликий сніг
У мерії проведуть розслідування через появу інформації про зростання вартості проїзду до 8 грн
На Закарпатті контрабандисти автомобілем збили прикордонника: він впав у кому
Інститут літератури підтвердив плагіат у докторській дисертації головреда журналу «Всесвіт»
Польські футбольні фанати вивісили банер «Львів – колиска польського футболу»
«Найбільше україномовне місто світу повинне мати динаміку розвитку»
Угорщина контактує з потенційними переможцями майбутніх виборів в Україні
Перший тайм 1:1