Приміські автобуси продовжують курсувати до Головного вокзалу попри заборону

Початкова та кінцева зупинка маршрутів має бути на АС «Західна»

22 липня 2016

Спеціально для перевізників, які обслуговують напрямки Турківського, Самбірського та Старосамбірського районів облаштували тимчасову автостанцію «Західна» у кінці вулиці Городоцької. Та схоже це лише формальність, бо ж насправді платформи пустують. Втім пасажири приходять і очікують свій транспорт.

«Сюди прийшов, думав вони звідси відправляються напевно їдуть з вокзалу, а сюди заїжджають вже з людьми. Не знаю, буду зараз дивитись, може ще на вокзал поїду», – каже пасажир Юрій.

«Перший раз приїхав, то було багато автобусів. Зараз приїхав, то ні одного автобуса. Думали, що відмінили той напрямок ну але запитали, то казали, що має бути десь через 5 хвилин автобус», – додає пасажир Андрій.

Графік автобусів на кожен напрямок тут є. Але чи точно приїде автобус, навіть у касі не хочуть сказати.

Водії цих напрямків зазвичай забирали і висаджували пасажирів на АС №8, що біля Головного вокзалу. Та, щоб розвантажити площу Двірцеву, в Обладміністрації вирішили зупинку тимчасово перенести на АС «Західна». Таким чином приміські автобуси не мали б заїжджати в місто. І так без порушень водії їздили з 12 липня лише чотири дні. Тепер взялись за старе, мовляв – звикли.

«Десь власники пішли на поводу у водіїв і підняли питання про те, щоби тимчасово продовжити рух приміських і міжміських автобусів до приміського вокзалу», – голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

Автобуси знову стоять біля залізничного вокзалу. І схоже заїжджати на тимчасову автостанцію на Городоцькій – не планують.

«Я маю сюда заїжджати, сказали мені сюди заїжджати. - Їдете в напрямку до Самбора заїжджаєте на АС «Західна» так? - Ні. А хтось заїжджає з вашого напрямку ще якісь водії? - З нашого напрямку ні», – говорить водій маршруту «Львів-Самбір» Володимир.

За інформацією Асоціації перевізників автобуси від суботи ще два тижні транзитом проїжджатимуть через вокзал, але обов’язково заїжджатимуть до автостанції. Пізніше в’їзд до міста буде заборонений.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Водійка Mersedes A170 вчинила дивну ДТП в центрі Львова. Фото дня
«Щоб перемогти смерть, доведеться перестати бути людиною»
В Одесі здійснено збройний замах на місцевого активіста
В окупованому Криму заявили про нестачу питної води
Найкращі фото 25 Book Forum Lviv
Український співак Іван Попович потрапив у важку ДТП
ФК «Львів» та «Карпати» зіграли у бойову нічию
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина
Дубневича і Синютку зловили за руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області