Дикий капіталізм увійшов в Україні в найвищу й одночасно завершальну стадію.
Дикий капіталізм увійшов в Україні в найвищу й одночасно завершальну стадію. Для нього – це стадія найбільшої сатисфакції, але й дражливості. Менше правдами й більше кривдами він здобув повноту влади не для того, щоб панувати, а для того, аби пануванням остаточно себе узаконити. Йому не до вподоби означник «дикий», яким йому дотикають, наче паскудному кошеняті калюжкою, що її наробило. Водночас, йому так бракує суспільного розуміння, не кажучи про визнання, що воно ладне виводити своє царство від Бога, геть забуваючи, що зараз не середньовіччя, а якщо від чогось і можна виводити, то хіба від большевизму.
Якщо ж усе-таки середньовіччя, тоді таке, в якому є надзвукові літаки, айфони й однокласники.ру. Я заходжу на ґуґл і даю в пошук «середня тривалість життя в Україні» і «підвищення пенсійного віку» (теж в Україні). За лічені секунди отримую відповідь, яку раніше шукав би днями по книгозбірнях, гортаючи підшивки паперових видань, до яких, утім, не втратив цікавості й тепер, хоча в цій цікавості уже чимало стилізації.
Отож, середня тривалість життя в Україні 68 років: для жінок 74, для чоловіків 62.
Одна з умов МВФ – підвищення пенсійного віку, яке має розпочатися вже зараз. А ще прочитав, що «ООН наполягає на підвищенні пенсійного віку в Україні», нехай «поступово», але до 65 років! Для жінок ще бодай якось – попрацювали, цілих дев'ять років пенсії, а тоді пора й честь знати. Але як пропрацювати до 65 років чоловікам, що живуть у середньому до 62? Агов, генії арифметики, розтлумачте!