Сьогодні, 13 вересня, відбулася прес-конференція "Книжник-review" закрито. Що далі?", де керівники редакції розповіли про причини і наслідки знищення журналу.
"Причиною звільнення творчого колективу з "Книжника" стало не особисте непорозуміння між головним редактором Костянтином Родиком та представником компанії інвестора, а те, що в колективу були сумніви щодо цільового використання коштів та незрозумілим менеджментом, який проводили наймані менеджери", - зазначила екс-заступник редактора "Книжник-review", заступник директора Центру рейтингових досліджень "Еліт-Профі" Галина Родіна.
За її словами, коли прийшов інвестор, у керівництва журналу та представника інвестора були спільні погляди на оновлений "Книжник". Однак через три номери, коли працівники журналу зрозуміли, що зможуть за два роки окупитися - почалися непорозуміння.
"Ми не знаємо, хто був і хто є інвестором оновленого "Книжника". Намагалися дізнатися, хто прямий фінансист. Окрім цього, головний редактор не мав впливу на відділ реклами та не мав звітності на витрачені кошти. Ми не знали, де дівається наклад журналу, оскільки навіть його працівники купували журнал за власні кошти. Родик відмовився бути лялькою, яка не може впливати на проект", - додала вона.
"Ми не йдемо з України, з книжкового ринку. Але й не говоримо, що не з’явиться щось на кшталт "Книжноє обозрєніє в Украінє", чи щось інше", - зазначив Костянтин Родик.