Програма урочистих заходів з нагоди Дня Перемоги у Львові

16:50, 7 травня 2010

Програма урочистостей з нагоди відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

8 травня 2010 року

09.20 - Один мікроавтобус для представників облдержадміністрації та один мікроавтобус для представників ЗМІ очікують біля облдержадміністрації (вул. Винниченка, 18)

09.30 - Мікроавтобуси з представниками влади та ЗМІ від’їжджають до Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім.Ю.Липи.( м. Львів-Винники, вул. В. Івасюка, 31).

10.00-11.30 - голова Львівської обласної державної адміністрації Василь Горбаль та його заступники, керівники управлінь вітають ветеранів війни з 65-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та вручають 15 годинників, медалі «65 років Перемоги у Великій вітчизняній війні 1941-1945 рр.» та квіти.

Василь Горбаль вручає Львівському обласному госпіталю інвалідів війни та репресованих ім.Ю.Липи систему ультразвукової діагностики HD 11 XE Standart і електрокардіограф 3-х канальний «ЮКАРД 100».

11.40-13.40 - Заступники голови Львівської обласної державної адміністрації, керівники управлінь та представники ЗМІ відвідують ветеранів війни на дому та вручають ювілейні медалі «65 років Перемоги у Великій вітчизняній війні 1941-1945 рр.»

12.00 -13.00 - Перепоховання останків воїнів РСЧА, які загинули в боях із фашистськими загарбниками у 1941 роках у смт.Брюховичі.

9 травня 2010 року

9.00- 9.15 - Збір громадськості, представників ветеранських організацій біля Львівського національного академічного театру опери та балету ім.С.Крушельницької для проведення пішої ходи.

9.10 - Біля Львівського національного академічного театру опери та балету ім.С.Крушельницької вишикуваний військовий оркестр Академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного.

9.15-10.00 - Урочисте проходження військового оркестру Академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного, ветеранів Великої Вітчизняної війни від Львівського національного академічного театру опери та балету ім.С.Крушельницької до пам’ятника Данилу Галицькому.

9.30 - П’ять автобусів для громадськості очікують біля пам’ятника Данилу Галицькому.

10.00-10.30 - Рух колони автобусів з ветеранами Великої Вітчизняної війни від пам’ятника Данилу Галицькому до меморіального комплексу «Пагорб Слави».

10.15 - Один мікроавтобус для представників облдержадміністрації, обласної ради, Львівської міської ради та один мікроавтобус для представників ЗМІ очікують біля облдержадміністрації (вул. Винниченка, 18)

10.35 - Представники облдержадміністрації, обласної ради, Львівської міської ради, ЗМІ від’їжджають від будівлі Львівської обласної ради та облдержадміністрації до меморіального комплексу «Пагорб Слави»

11.00- 11.10 - Покладання кошика з квітами від обласної та міської влади до пам’ятника «Невідомому солдату» та до пам’ятника «Батьківщина-Мати» на території меморіального комплексу «Пагорб Слави» за участю представників обласної та міської влади та представників громадськості.

Ветерани Великої Вітчизняної війни покладають тридцять троянд до могил Героїв Радянського Союзу.

11.10-11.25 - Проведення Молебню за загиблими в роки Великої Вітчизняної війни.

11.25-11.45 - Проведення урочистого мітингу з нагоди 65-ї річниці Великої Вітчизняної війни.

Слово для привітання надається:

- голові Львівської обласної державної адміністрації Василю Горбалю.

- голові Львівської обласної ради Мирославу Сенику;

- міському голові міста Львова Андрію Садовому;

- командувачу військами Західного оперативного командування генерал-майору Ю.Думанському;

- представникам ветеранських організацій

11.45-11.55 - Військові підрозділи проходять урочистою ходою перед ветеранами Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

12.30-15.00 - Переїзд ветеранів Великої Вітчизняної війни трьома автобусами до парку Богдана Хмельницького на запрошення громадських організацій.