Депутат Львівської обласної ради в електронній декларації за 2016 рік не вказав дохід та володіння нерухомістю. Через це прокуратура Львівської області за результатами опрацювання даних сайту Національного агентства з питань запобігання корупції розпочала досудове розслідування за ст.366-1 КК України.
«Встановлено, що депутат отримав дохід у вигляді заробітної плати та дохід від продажу (обміну) нерухомого майна в сумі понад 300 тис. грн, які у декларації за 2016 рік відомості щодо вищезгаданих доходів не зазначив. Також він не відобразив ¼ частки квартири, що перебуває у нього на праві приватної власності», ‒ йдеться у повідомленні прокуратури.
Досудове розслідування здійснює слідчий відділ прокуратури області.
За статтею 366-1 КК України передбачено кримінальну відповідальність за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (400 тис. грн).
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати