Прокуратура Тернополя розслідує травмування дитини на атракціоні

14:47, 11 червня 2013

Прокуратура Тернополя проводить перевірку за фактом травмування дитини на атракціоні «Мотузковий парк» у парку Національного відродження.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури.

Нагадаємо, нещасний випадок стався 10 червня 2013 року. Попередньо 12-річному травмованому хлопчику  медики діагнозують перелом в ділянці грудного і поперекового відділів хребта, повідомляє портал «За Збручем».

Органам державного контролю доручено провести перевірку за фактом отримання дитиною тілесних ушкоджень.

Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Перевірка перебуває на контролі прокуратури міста, за її наслідками буде надано відповідну правову оцінку по зазначеному факту, а також щодо можливості подальшого безпечного функціонування атракціону.

Нагадаємо, 14 травня 2013 року в Бердичеві на дитмайданчику балка від гойдалки вбила дитину. Очевидці розповіли, що гойдалка і раніше була в аварійному стані. Однак її ніхто не прибрав, навіть після цього трагічного випадку.

Як повідомляв ZAXID.NET, у травні цього року у Львівській області інспектори Держгірпромнагляду  заборонили експлуатацію 8 атракціонів і трьох майданчиків.

За інформацією Держгірпромнагляду, в Україні кожен п’ятий атракціон працює з порушеннями. Так, із 1 229 атракціонів, віднесених до обладнання підвищеної небезпеки, Держгірпромнагляд тимчасово зупинив роботу 275.