Прокуратура веде справу через пластикові вікна на Вірменській, - чиновниця

15:45, 1 лютого 2013

Прокуратура на сьогодні ще розбирається у ситуації зі встановленням пластикових вікон у Львові у будинку на вул. Вірменській, що належить до спадщини ЮНЕСКО. Про це 1 лютого повідомила журналістам начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко.

За словами чиновниці, за цим фактом було порушено кримінальне провадження.

«(Власник приміщення, - ред.) не має жодних дозволів», - сказала Лілія Онищенко.

Як інформував ZAXID.NET, увечері 14 грудня у Львові зафіксовано чергову спробу самовільної добудови на вул. Вірменській, 30. До пластикових дверей, які раніше там встановили, цього разу невідомі хотіли домурувати сходи.

Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Нагадаємо, Лілія Онищенко раніше інформувала, що до прокуратури Галицького району Львова скеровано заяву з вимогою притягнути до відповідальності за нищення пам’ятки архітектуривласників квартири у будинку №30 на вул. Вірменській. Міськрада звернулась до правоохоронців, аби ті покарали власників квартири у будинку на Вірменській, 30, які встановили склопакетв історичній будівлі, не отримавши на це жодних дозволів. Міліція Львова розслідує руйнування пам’ятки в зоні ЮНЕСКО.