Прокуратура затримала військовослужбовців, які збували наркотики в навчальному центрі ЗСУ

Чоловіки закуповували наркотики в Києві, після чого розповсюджували їх на Чернігівщині

9 вересня

8 вересня, працівники військової прокуратури Київського гарнізону затримали двох військовослужбовців однієї з військових частин ЗСУ та цивільну особу, яких підозрюють у поширенні наркотичних засобів серед військовослужбовців строкової та контрактної служби в навчальному центрі ЗСУ на Чернігівщині.

Про це повідомили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

Зазначається, що злочинну групу затримали безпосередньо після збуту психотропної речовини амфетаміну у кількості 50 грамів.

За інформацією військової прокуратури, чоловіки закуповували наркотики в Києві, після чого розповсюджували їх на Чернігівщині.

Протягом проведення негласних слідчих дій, військовою прокуратурою було задокументовано факт продажу вищевказаними правопорушниками у період серпня – вересня 2018 року амфетаміну у кількості 100 грамів.

Як повідомляється, під час проведення обшуку місць проживання, а також транспортних засобів затриманих осіб, було вилучено 97 патронів до автоматичної вогнепальної зброї, 15 одиниць вибухових пакетів, 11 димових шашок, 3 поліетиленові пакети з речовиною зовні схожою на марихуану, а також амфетамін у кількості 200 грамів.

Наразі двом учасникам злочинного угрупування готуються повідомлення про підозру у вчиненні злочину. Крім того, готується клопотання до суду про обрання стосовно всіх підозрюваних запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила салон гральних автоматів. Всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників